BTS Elektros pokonał na wyjeździe Olavię Oława 3:1

BTS Bolesławiec przed meczem w Oławie
istotne.pl 183 bts bolesławiec

Starcie Olavia Oława vs BTS Elektros Bolesławiec odbyło się – wyjątkowo – w tę środę. Pierwszy, bardzo wyrównany, set padł łupem gospodarzy (do 23). W drugiej partii górą byli „Elektryczni”. Przez całą tę odsłonę ekipa z Miasta Ceramiki utrzymywała wysoką przewagę i nie oddała jej do końca. Bolesławianie rozbili Olavię do 17. W trzecim secie, po bardzo emocjonującej końcówce, goście wygrali 26:24.

W czwartej partii żadna z drużyn nie była w stanie wypracować sobie zdecydowanej przewagi. Ale sama końcówka należała już do „Elektrycznych”, którzy wygrali tego seta do 22, a cały mecz 3:1.

To było bardzo potrzebne zwycięstwo! Dzięki niemu „Elektryczni” wydostali się ze strefy spadkowej. Transmisję – niemal do samego końca :) – można było oglądać na facebookowym profilu Bolesławieckiego Towarzystwa Siatkarskiego.

Zobacz jak bolesławianie zdobyli ostatni punkt w meczu.