materiał promocyjny

Praca dla Asystenta/ki Zarządu w Comfort S.A.

fot. Comfort S.A. Comfort S.A. to nowoczesna firma założona w 1990 r., oferująca produkty na wysokim, europejskim poziomie i notująca bardzo dobre wyniki. Należy do czołowych polskich producentów prefabrykatów żelbetowych. Posiada zakład produkcyjny w Rakowicach Małych na Dolnym Śląsku oraz w Toruniu.
istotne.pl 4 comfort, oferta pracy

Oferta przedsiębiorstwa obejmuje wszystkie typy elementów konstrukcyjnych, a doświadczony zespół stale wprowadza nowe rozwiązania oraz dba o najwyższą jakość oferowanych wyrobów. Firma dostarcza prefabrykaty na budowy największych obiektów w Polsce – centrów handlowych, hipermarketów, obiektów przemysłowych, stadionów, użyteczności publicznej oraz budownictwa mieszkaniowego i mostowego.

Aktualnie przedsiębiorstwo zatrudni osobę na stanowisko ASYSTENTA/KI ZARZĄDU SPÓŁKI

Miejsce pracy: Rakowice Małe

Kluczowe zadania:

  • wspieranie zarządu w realizacji codziennych zadań poprzez organizację spotkań biznesowych, podróży służbowych, prowadzenie kalendarza spotkań, dbałość o prawidłowy przepływ dokumentów, a także przygotowywanie pism, tłumaczeń, raportów oraz zestawień na potrzeby zarządu spółki,
  • obsługa centrali telefonicznej i urządzeń biurowych,
  • przyjmowanie i wysyłanie poczty tradycyjnej oraz elektronicznej,
  • sporządzanie wybranych sprawozdań do GUS,
  • organizacja imprez okolicznościowych w przedsiębiorstwie,
  • dbanie o właściwy wizerunek firmy.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na zastępstwo (ok. 7 m-cy z możliwością przedłużenia) w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego w dużym przedsiębiorstwie,
  • pracę w zgranym i ambitnym gronie osób,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Idealny kandydat powinien:

  • posiadać doświadczenie zawodowe w pracy biurowo-administracyjnej,
  • posługiwać się językiem  angielskim w stopniu komunikatywnym,
  • charakteryzować się wysoką kulturę osobistą i dyskrecją,
  • doskonale organizować swoją pracę,
  • być odpowiedzialny, rzetelny i zaangażowany w pracę.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji (CV ze zdjęciem i LM) wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres: [email protected]

Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.