Super Gotówka i Mocna Gotówka

Super Gotówka i Mocna Gotówka
fot. G. Hanaf O tym, jak uzyskać bezpieczny kredyt z oprocentowaniem już od 7,99% rozmawiamy z Edytą Walczak Opiekunem Klienta z Łużyckiego Banku Spółdzielczego w Bolesławcu.
istotne.pl edyta walczak, łbs

Wielkimi krokami zbliża się wiosna. To czas porządków, niezbędnych remontów, planowania Świąt Wielkiej Nocy a czasem nawet wypoczynku wakacyjnego. Najprostszym sposobem na rozwiązanie tej sytuacji jest skorzystanie z kredytu gotówkowego, który można przeznaczyć na dowolny cel. O tym, jak go uzyskać rozmawiamy z Edytą Walczak Opiekunem Klienta z Łużyckiego Banku Spółdzielczego w Bolesławcu.

Dlaczego warto wybrać ofertę kredytu gotówkowego w Łużyckim Banku Spółdzielczym w Lubaniu Oddział w Bolesławcu?

Kredyt gotówkowy Super Gotówka i Mocna Gotówka to tani i bezpieczny kredyt dostępny na rynku z oprocentowaniem już od 7,99%. Kredyt udzielany jest na okres maksymalnie 60 miesięcy. Decyzję kredytową otrzymamy nawet w jeden dzień.

Jaką kwotę kredytu może otrzymać klient?
Maksymalna kwota kredytu wynosi dwunastokrotność dochodów netto klienta maksymalnie 80 000 złotych. Klient może wybrać wygodną dla siebie formę spłaty kredytu – w ratach równych lub malejących.

Czy ten kredyt jest bezpieczny?
Jak najbardziej. Zaciągając kredyt gotówkowy w ŁBS klient może skorzystać z pakietu ubezpieczeń TU na Życie Europa SA Moja Ochrona, który zapewnia bezpieczeństwo spłaty rat w różnych sytuacjach życiowych (w przypadku zgonu, choroby i utraty pracy).

Jakie trzeba spełnić podstawowe kryteria aby otrzymać kredyt gotówkowy?
Podstawowym kryterium, aby otrzymać Super Gotówkę i Mocną Gotówkę jest posiadanie zdolności kredytowej przez Klienta oraz pozytywny BIK (pozytywna ocena punktacji w biurze informacji kredytowej), z chwilą złożenia wniosku są to podstawowe czynności sprawdzane przez pracownika Banku.

Jakie dokumenty są wymagane w celu otrzymania kredytu gotówkowego?
Do rozpatrzenia wniosku kredytowego Bank wymaga jedynie zaświadczenia o zarobkach wypełnionego przez pracodawcę.

Czy Łużycki Bank Spółdzielczy posiada w ofercie tylko kredyty gotówkowe?
Oczywiście, że nie. Bank posiada w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów bankowych. Aktualnie promujemy dla klientów indywidualnych Nowe Konta Osobiste – Łużyckie konto dla Młodych, Łużyckie konto Idealne, Łużyckie konto Senior oraz Łużyckie konto Premium. Natomiast dla klientów instytucjonalnych proponujemy rachunki bieżące oraz szeroką gamę produktów kredytowych. Dodatkowo dla Wspólnot Mieszkaniowych Bank przygotował specjalną ofertę w zakresie prowadzenia rachunków bankowych i kredytów „Wspólny remont”.

Gdzie osoby zainteresowane produktami Łużyckiego Banku Spółdzielczego mogą uzyskać szczegółowych informacji?
Zapraszamy codziennie od 8:30 do 16:00 do naszego oddziału w Bolesławcu przy ul. Łukasiewicza 13, telefony kontaktowe do Naszych Doradców: 75 732 2903, 75 722 7530, 75 722 7533, 75 722 7534 lub na stronę internetową Łużyckiego Banku Spółdzielczego.
Miła i profesjonalna obsługa pomoże dopełnić wszelkich formalności oraz doradzi w wyborze odpowiedniego produktu. Serdecznie zapraszamy!

Łużycki Bank Spółdzielczy znajduje się w Bolesławcu przy ulicy Łukasiewicza 13Łużycki Bank Spółdzielczy znajduje się w Bolesławcu przy ulicy Łukasiewicza 13fot. ŁBS