Mikołajkowa fotorelacja z galerii BCC

Mikołajkowa fotorelacja z galerii BCC
fot. Galeria BCC Ciepła, świąteczna atmosfera zapanowała 6 grudnia w Bolesławiec City Center. Mikołaj zrobił miłą niespodziankę klientom galerii, płacąc za ich zakupy.
istotne.pl galeria bcc

Bolesławiec City Center odwiedził Święty Mikołaj wraz z Reniferem i Śnieżynką. Renifer porwał do tańca i zabawy wszystkie dzieci, a Śnieżynka wyczarowała z najmłodszymi oryginalne ozdoby choinkowe. A wszystko to dla bolesławian, którzy odwiedzając Galerię mogli brać udział w konkursach, zabawach tanecznych oraz warsztatach plastycznych.

Mikołaj obdarował dzieci czekoladami i książeczkami, a dorosłych klientów zaprosił do zabawy, w której aż 24 osoby wygrały wspólne zakupy z Mikołajem, za które on sam zapłacił. Ponadto wszyscy wspaniale bawili się razem z energicznym Reniferem, który włączał do radosnej zabawy najmłodszych i ich najbliższych. Nawet Mikołaj nie oparł się pokusie tańca. Najmłodsi wspólnie ze Śnieżynką wyczarowali śliczne ozdoby świąteczne, którymi została przystrojona choinka. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego magicznego dnia.