Idealny materac na Dolnym Śląsku!

Idealny materac na Dolnym Śląsku!
fot. whitepress.pl Zmiana materaca to dość poważna inwestycja. Należy jednak pamiętać iż nawet najdroższy i najbardziej luksusowy materac nie jest wieczny i z czasem traci swoje cenne właściwości.
istotne.pl materac

Producenci materacy zalecają by wymieniać materac średnio co 7 lat, jest to podyktowane względami higienicznymi. By wybrać godnego następcę warto skonsultować się ze specjalistami w dziedzinie materacy, w województwie dolnośląskim odnajdziemy ich w Salonie Materace Dla Ciebie we Wrocławiu.

Dlaczego warto wymienić materac?

Żaden przedmiot nie jest wieczny, a tym bardziej materac który jest użytkowany codziennie. Śpiąc spędzamy 1/3 naszego życia, więc warto zadbać o jego jakość i komfort. Wymiana materaca powinna następować co około 7 lat. Dyktują to względy higieniczne. Nasz materac niestety jest cudowną pożywką dla roztoczy i innych mikroorganizmów. W trakcie użytkowania wnika w niego obumarły naskórek oraz nasz pot. W czasie użytkowania materiały z których materac został wykonany ulegają naturalnemu procesowi zużycia i nie zapobiegną temu długoletnie gwarancje. Mimo iż nie widzimy zmiany jego struktury zewnętrznej, z biegiem czasu coraz gorzej amortyzuje naszą sylwetkę i traci swoją sprężystość. Pamiętajmy też, że z czasem tracimy i przybieramy na wadze, zmieniają się nasze preferencje co do podłoża, stajemy się bardziej wybredni lub zaczynamy cierpieć na powszechne w tych czasach schorzenia kręgosłupa czy stawów. ‘Zdrowie jest najważniejsze zatem warto zadbać o zdrowy sen’- zapewniają specjaliści z salonu Materace Dla Ciebie we Wrocławiu.

Materace we Wrocławiu

Dlaczego warto odwiedzić wrocławski salon z materacami? Kupując nowy materac należy go dokładnie sprawdzić i przede wszystkim położyć się na nim przed podjęciem decyzji. Nie zastąpią tego obszerne opisy produktów na stronach internetowych, czy też opinie innych zadowolonych użytkowników- każdy z nas jest inny i potrzebuje innego podparcia. Wizyta w salonie stacjonarnym umożliwia nam przetestowanie wybranych modeli, a także zaczerpnięcie porady specjalisty. Salon Materace Dla Ciebie Wrocław mieści się w samym centrum Wrocławia, w Galerii Wnętrz Domar (1 piętro) przy ulicy Braniborskiej 14. Odnajdziemy w nim bardzo bogatą ekspozycję, na której znajdują się materace kieszeniowe, materace piankowe, materace nawierzchniowe, materace termoelastyczne, materace lateksowe i wiele innych. Materace występują w czterech stopniach twardości od H1 (materace miękkie) do H4 (materace bardzo twarde). Wśród asortymentu znajdują się także łóżka, stelaże, pościele, co być może zachęci nas do zmiany aranżacji sypialni. Zapraszamy przez cały tydzień!

iza