Piłkarski festyn w Osiecznicy - nabór do akademii

Piłkarski festyn w Osiecznicy - nabór do akademii
fot. Akademia Mistrzostwa Piłkarskiego W Osiecznicy odbędzie się Piłkarski Dzień Dziecka. Organizatorzy zapraszają rodziców i dzieci, które chcą spełniać piłkarskie marzenia.
istotne.pl

W najbliższą niedzielę – 7 czerwca, o godzinie 12:00, na boisku w Osiecznicy rozpocznie się Piłkarski Dzień Dziecka, połączony z festynem sportowym. Imprezę organizują Akademia Mistrzostwa Piłkarskiego oraz GOSiR Osiecznica. - Akademia Mistrzostwa Piłkarskiego to profesjonalne szkolenie dzieci i młodzieży. Chciałbym zachęcić do zapisywania się do akademii. Celem projektu jest zrzeszenie i szkolenie najzdolniejszych dzieci z Bolesławca oraz z Gminy Osiecznica – mówi Mateusz Janczyszyn trener akademii.

Piłkarski Dzień Dziecka w OsiecznicyPiłkarski Dzień Dziecka w Osiecznicyfot. Akademia Mistrzostwa Piłkarskiego

Organizatorzy zapraszają na niedzielę do Osiecznicy. Zaplanowano wiele atrakcji. Będą to między innymi: piłkarski trening pokazowy, turniej piłkarski, dmuchane zjeżdżalnie oraz kucyki. Na terenie Gminy Osiecznica będą także kursowały specjalne autobusy. Więcej szczegółów na temat niedzielnego festynu można znaleźć na profilu facebookowym akademii oraz na stronie GOSIR Osiecznica.

Akademia Mistrzostwa Piłkarskiego
Trener Mateusz Janszczyszyn
matifabregas4@gmail.com
kom. +48 796 583 543