Bolesławieccy policjanci zajęli 3 miejsce w turnieju piłkarskim

Bolesławieccy policjanci zajęli 3 miejsce w turnieju piłkarskim
fot. B.org W 7 Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji triumfowała drużyna z Jeleniej Góry. Funkcjonariusze z Bolesławca uplasowali się na trzeciej pozycji.
istotne.pl policja, piłka nożna, turniej, piłka halowa

W sobotę 6 grudnia w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Nowogrodźcu rozegrano 7 Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Bolesławcu. Zawody otworzyli Grzegorz Chirowski, komendant bolesławieckiej policji, i burmistrz Nowogrodźca Robert Relich.

fot. KPP Bolesławiec

W rozgrywkach wystartowało 8 drużyn, w tym reprezentacja radnych powiatowych. Po zaciętej walce zwyciężyła drużyna z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze. Na drugiej pozycji uplasowali się policjanci z Polkowic, a na trzeciej – funkcjonariusze z Bolesławca.

fot. KPP Bolesławiec

Nagrody zwycięzcom wręczyli Janina Piestrak-Babijczuk, przewodnicząca Rady Miasta, i wiceprezydent Maciej Małkowski. Najskuteczniejszym zawodnikiem turnieju okazał się funkcjonariusz z Jeleniej Góry. Najlepszym zawodnikiem został wybrany policjant z Polkowic, a najlepszym bramkarzem – Piotr Hodowany z drużyny radnych powiatowych. Za grę fair play nagrodzono zespół z komendy w Jaworze.

fot. KPP Bolesławiec

(informacja KPP Bolesławiec/ii)