Gitarzysta TSA wystąpi w Bolesławcu z grupą Złe Psy

Gitarzysta TSA wystąpi w Bolesławcu z grupą Złe Psy
fot. zespół Złe Psy Bolesławiecki Ośrodek Kultury zaprasza na koncert Złych Psów – grupy Andrzeja Nowaka z TSA. Dla Czytelników portalu IstotneInformacje.pl mamy dwie wejściówki na to wydarzenie.
istotne.pl forum, bok-mcc, koncert, psy, złe, tsa

Już 29 stycznia w sali Forum ponownie zagra Andrzej Nowak. Gitarzysta legendarnej formacji TSA tym razem wystąpi z grupą Złe Psy.

Nowak od lat zafascynowany jest Ameryką, bluesem i motocyklami. Po latach grania w zespole TSA (którego do dziś jest filarem) i występach u boku największych gwiazd polskiego rocka w 1999 roku powołał do życia nową kapelę – Złe Psy. Styl grupy sam lider określa jako „pitbull rock”.

Pierwsze koncerty zespołu miały miejsce na zlotach motocyklowych. Wkrótce potem kapelą zainteresowała się wytwórnia Metal Mind Productions, która w 2003 r. wydała debiutancki krążek Psów, zatytułowany „Forever”. Płyta zebrała bardzo dobre recenzje w prasie fachowej.

W latach 2004-2007 zespół ograniczył działalność koncertową, by w tym roku powrócić w sensacyjnym składzie. Oprócz Nowaka w Psach gra Marek Kapłon, perkusista TSA!

fot. zespół Złe Psy

Konkurs dla Czytelników!

Złe Psy to zespół, który trzeba zobaczyć na żywo. Koncert odbędzie się w czwartek 29 stycznia o 19:00 w sali kina Forum. Bilety kosztują 25 zł. Dla naszych Czytelników mamy dwa pojedyncze zaproszenia na to wydarzenie. Otrzymają je dwie pierwsze osoby, które za pomocą formularza kontaktowego odpowiedzą na pytanie: jaki tytuł nosi debiutancka płyta Złych Psów?

Przy wysyłaniu odpowiedzi należy podać numer swojego telefonu. W przeciwnym razie odpowiedź nie będzie brana pod uwagę.

Aktualizacja 2009-01-27 16:10

Konkurs został rozstrzygnięty. Wejściówki otrzymają pani Joanna i pan Wojciech.

(informacja BOK/ii)