Remigiusz Kacperczyk jest tenisowym wicemistrzem Polski

Remigiusz Kacperczyk
fot. istotne.pl Remigiusz Kacperczyk wywalczył drugie miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Weteranów w tenisie stołowym. Zawodnik TOP Bolesławiec nie sprostał jedynie Marianowi Kwodawskiemu.
istotne.pl 0 top bolesławiec, tenis, kasperczyk

W miniony weekend odbył się Ogólnopolski Turniej Weteranów w tenisie stołowym. W zawodach rozegranych w Jastrzębiu Zdroju bardzo dobrze zaprezentował się Remigiusz Kacperczyk. Bolesławianin startował w kategorii powyżej 70 lat. Bez problemu pokonał swoich przeciwników w fazie rozgrywek grupowych, ćwierćfinale i w półfinale.

W finale Remigiusz Kacperczyk spotkał się z Marianem Kwodawskim z Gliwic. Niestety, po zaciętym pojedynku zawodnik TOP musiał uznać wyższość swojego przeciwnika, przegrywając mecz 1:3. Remigiusz Kacperczyk zajął ostatecznie drugie miejsce, dzięki czemu został wicemistrzem kraju. W turnieju brało udział 181 zawodników.