Fantastyczny koncert Trzech Tenorów w Forum

Fantastyczny koncert Trzech Tenorów w Forum
fot. Tomczyk Art Zapraszamy Państwa na wspaniałe widowisko muzyczne, które odbędzie się 14 kwietnia o 19:00 w kinie Forum przy pl. Piłsudskiego 1c.
istotne.pl jędrzej tomczyk, tomasz tracz, aleksander kruczek

Znane od kilkudziesięciu lat Koncerty Trzech Tenorów odbywają się niemal na całym świecie. Inicjatywa organizowania tych znakomitych widowisk zrodziła się dzięki trzem wybitnym, charyzmatycznym tenorom Luciano Pavarotti, Plácido Domingo oraz José Carreras. The Tree Tenors podbiło serca melomanów na całym świecie.

Zapraszamy Państwa serdecznie na Koncert Trzech Tenorów, który programowo nawiązywać będzie do Ggali z udziałem trzech największych tenorów świata. Podczas koncertu usłyszą Państwo obdarzonych wspaniałymi głosami, fantastycznych śpiewaków operowych, solistów polskich i europejskich scen muzycznych, wystąpią trzej znakomici tenorzy młodego pokolenia Jędrzej Tomczyk, Tomasz Tracz oraz Aleksander Kruczek.

Towarzyszyć im będą wybitni, polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie. Tej gali nie można przegapić, na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści polskiej estrady. Zabrzmią największe przeboje opery i operetki, przepiękne pieśni neapolitańskie i szlagiery literatury skrzypcowej, wspaniałe światowe arie największych kompozytorów. Publiczność usłyszy m.in.: O sole mio, Granadę, Brunetki blondynki, Arię Barinkaya „Wielka sława to żart”, Arię Księcia La donna é mobile, Toast Libiamo. Tego nie można przegapić!

Zapraszamy serdecznie!

Bilety 65 zł

Kasa kina Forum (pl. Piłsudskiego 1 c)

Rezerwacja tel. 75 645 32 92, grupy tel. 504 091 909

Bilety online: www.kupbilecik.pl, www.ebilet.pl
oraz w sieciach: Empik, Księgarniach PWN, Sklepach Muzycznych Riff

Jędrzej Tomczyk, tenor, który wystąpi w Bolesławcu na koncercie w FoumJędrzej Tomczyk, tenor, który wystąpi w Bolesławcu na koncercie w Foumfot. Tomczyk Art
Tomasz Tracz, tenor, który wystąpi w BolesławcuTomasz Tracz, tenor, który wystąpi w Bolesławcufot. Tomczyk Art
Aleksander Kruczek, tenor, który wystąpi w BolesławcuAleksander Kruczek, tenor, który wystąpi w Bolesławcufot. Traczyk Art