Zwyciężczynie w miejskim konkursie recytatorskim

Zwyciężczynie w miejskim konkursie recytatorskim
fot. BOK-MCC W Centrum Integracji Kulturalnej „Orzeł” odbył się 61. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski, dla młodzieży i dorosłych. Eliminacje miejskie odbyły się w trzech kategoriach: Turniej Poezja Śpiewana, Turniej Recytatorski oraz Turniej „Wywiedzione ze słowa”.
istotne.pl bok-mcc, cik orzeł

Do rywalizacji stanęło 24 uczestników, których oceniła Komisja Konkursowa w składzie: Ewa Ołenicz-Bernacka, Urszula Frąszczak-Matyjewicz oraz Barbara Lendzian.

W Turnieju Poezja Śpiewana nagrodę otrzymała Dorota Leszczyńska z I Liceum Ogólnokształcącego, w Turnieju „Wywiedzione ze słowa” nagrodzono: Paulinę Pacek z I Liceum Ogólnokształcącego i Darię Chłopicką z II Liceum Ogólnokształcącego. W Turnieju Recytatorskim nagrodę zdobyły: Karolina Domańska z I Liceum Ogólnokształcącego i Irena Tkaczyk z Młodzieżowego Domu Kultury w Bolesławcu.

Wyróżnienia w Turnieju Poezja Śpiewana trafiły do Alicji Myśliwiec i Kamili Nazim z II Liceum Ogólnokształcącego oraz Klaudii Kotwicy z I Liceum Ogólnokształcącego. W Turnieju „Wywiedzione ze słowa” wyróżniono: Rafała Andrukiewicza z I Liceum Ogólnokształcącego, natomiast w Turnieju Recytatorskim Adriannę Gabrych z II Liceum Ogólnokształcącego. Gratulujemy.

Osoby nagrodzone zakwalifikowały się do eliminacji rejonowych w Jeleniej Górze.

BOK-MCC stopka do wiadomościBOK-MCC stopka do wiadomościfot. BOK-MCC