Posłuchaj jak Muzyczne Radio promuje "Joachima Zemstę"

Posłuchaj jak Muzyczne Radio promuje
fot. Krzysztof Gwizdała W wiadomościach Muzycznego Radia Andrzej Stefańczyk przygotował mini-wywiad z Grażyną Hanaf autorką drugiej części powieści z Bolesławcem w tle.

Zapraszamy do wysłuchania informacji w Muzycznym Radiu oraz na spotkanie z autorką w czwartek, 3 grudnia, o 18:00 w CIK Orzeł. Wstęp wolny.

Na bolesławieckim rynku wydawniczym już wkrótce pojawi się kolejna powieść opowiadająca historię Joachima, której fabuła w całości rozgrywa się w Bolesławcu. Mieszkańcy miasta ceramiki bez problemu rozpoznają znane miejsca i sytuacje, być może nawet niektóre postaci. Pierwsza w niektórych środowiskach wzbudziła duże emocje. Tym razem może być podobnie. (Muzyczne Radio)

 

Każdy kto przyjdzie 3 grudnia do CIK Orzeł na spotkanie z Grażyną Hanaf będzie mógł sobie zrobić zdjęcie z ogrodowym krasnoludkiem babci Róży i zabrać je do domu na pamiątkę, kupić książkę w promocyjnej cenie, zdobyć autograf oraz dowiedzieć się, jak można napisać i samemu wydać powieść. Dlatego zapraszamy też młodych twórców, zainteresowanych publikacją swoich utworów.