Bezpłatne warsztaty teatralne wrocławscy studenci PWST w Krakowie

Bezpłatne warsztaty teatralne wrocławscy studenci PWST w Krakowie
fot. freeimages.com (jayofboy) BOK-MCC zaprasza dzieci, młodzieży oraz osoby starsze na bezpłatne warsztaty teatralne, które odbędą się w poniedziałek, 14 grudnia, w godzinach 17.00-20.00 w CIK „Orzeł” przy ul. Chopina 17.
istotne.pl bok-mcc, cik orzeł, pwst w krakowie

Wszyscy chętni, którzy przyjdą do Centrum Integracji Kulturalnej „Orzeł” w najbliższy poniedziałek, wezmą udział w warsztatach teatralnych z wybranych elementy teatru formy. Zajęcia poprowadzą studenci Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. L. Solskiego w Krakowie Filia we Wrocławiu: Adrianna Maliszewska, Paulina Mikuśkiewicz, Jagoda Siegień i Piotr Bublewicz.

Warsztaty obejmują takie zagadnienia jak podstawowe zasady animacji: oddychanie, reagowanie na bodźce, sposoby poruszania się; a także ożywianie przedmiotów, tworzenie postaci – hybryd czyli przedmiot i część ciała, wstęp do gry aktorskiej w masce lub maską oraz ćwiczenia praktyczne wybranych zagadnień.

Prowadzący proszą uczestników o przyniesienie na zajęcia miękkiej materii (chusta, szalik, itp.) oraz przedmiotów codziennego użytku.

BOK-MCC stopka do wiadomościBOK-MCC stopka do wiadomościfot. BOK-MCC