Wygraj 10 tysięcy w Muzycznej Bitwie

Wygraj 10 tysięcy w Muzycznej Bitwie
fot. BOK-MCC W niedzielę, 28 lutego o 10.00 w Centrum Integracji Kulturalnej „Orzeł” BOK-MCC odbędą się przesłuchania do konkursu Muzyczna Bitwa Radia Wrocław.
istotne.pl bok-mcc, muzyczne radio, muzyczna bitwa

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na przesłuchania - wstęp wolny, a zespoły do udziału w konkursie - nagroda główna to 10 000 zł.

Po raz jedenasty Radio Wrocław organizuje konkurs mający na celu promowanie młodych, amatorskich zespołów z całego Dolnego Śląska. Do każdej edycji zgłasza się ponad 100 grup, w sumie na antenie Radia Wrocław zaprezentowało się prawie 900 formacji.

Każdy zespół ma możliwość przysłania własnych materiałów demo, na ich podstawie odbywają się kwalifikacje do przesłuchań regionalnych. Podczas castingów grupy walczą o możliwość zaprezentowania się w drugim, antenowym etapie, w którym codziennie przedstawiane są dwa zespoły, spośród których Słuchacze wybierają zwycięzcę tych pojedynków.

Po 12 tygodniach zabawy antenowej cztery najlepsze zespoły spotykają się na koncercie finałowym, gdzie odbywa się ten najważniejszy pojedynek na żywo - wybór zwycięskiego zespołu leży w rękach Słuchaczy radia, którzy w trakcie koncertu, na specjalnych biletach do głosowania wybierają zwycięzcę finału. Nagrodą główną w konkursie Muzyczna Bitwa Radia Wrocław jest 10 tysięcy złotych.

Na Wasze utwory czekamy pod adresem bitwa@radiowroclaw.pl. Szczegóły i regulamin na Radio Wrocław – Energia regionu!

Eliminacje Regionalne Muzycznej Bitwy Radia Wrocław organizowane są w Bolesławcu we współpracy z Bolesławieckim Ośrodkiem Kultury - Międzynarodowym Centrum Ceramiki, który planuje w lipcu br. w Bolesławcu organizację koncertu laureatów Muzycznej Bitwy Radia Wrocław.

BOK-MCC stopka do wiadomościBOK-MCC stopka do wiadomościfot. BOK-MCC