BTS Elektros uległ gospodarzowi turnieju finałowego KKS Kozienice 0:3

BTS Elektros uległ gospodarzowi turnieju finałowego KKS Kozienice 0:3
fot. BTS Elektros Najważniejszy mecz „Elektryczni” mają już za sobą. Jego stawką był awans do siatkarskiej II ligi.
istotne.pl siatkówka, bts elektros

W niedzielę 15 maja team KKS Kozienice, faworyt i gospodarz turnieju, podjął ekipę bolesławian. Mecz rozpoczął się o kwadrans później, czyli o 14:15. W niedzielnym spotkaniu UKS Iflo Kosmet-Hurt Biała Podlaska vs MUKS Ziemia Milicka Milicz zwyciężyli ci pierwsi, pokonując miliczan po tie-breaku 3:2.

Najważniejszy mecz turnieju oglądał komplet publiczności. W sali panowała niesamowita atmosfera. Pierwsza partia to walka punkt za punkt. Wydawało się, że fenomenalne zagrywki Łukasza Mesjasza przechylą szalę zwycięstwa w tej odsłonie na korzyść „Elektrycznych”. Prowadziliśmy już 24:22. Niestety, pomimo dwóch piłek setowych i z powodu błędu sędziego liniowego bolesławianie przegrali tę partię na przewagi 25:27.

Horror w drugim secie: ponownie przegrywamy na przewagi, tym razem 24:26. W trzeciej partii – po zaciętej walce – znowu górą byli gospodarze, którzy wygrali cały mecz 3:0.

Dziękujemy „Elektrycznym” za ten sezon i całą masę fenomenalnych meczów. I za walkę do końca. Jak już napisaliśmy w sobotę, dla nas bolesławianie i tak są mistrzami.

Bolesławieckie Towarzystwo Siatkarskie gratuluje ekipie KKS Kozienice i życzy powodzenia w II lidze. To bardzo silny zespół, który może w niej nieźle namieszać.