Wokaliści z pracowni BOK-MCC na przeglądzie „Rozśpiewane Nutki”

Wokaliści z pracowni BOK-MCC na przeglądzie „Rozśpiewane Nutki”
fot. www.sxc.hu (RAWKU5) W sobotę, 9 kwietnia, sześciu wokalistów z pracowni Barbary Lendzian wzięło udział w XIV Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki w Chojnowie.
istotne.pl bok-mcc, barbara lendzian

W kategorii ponadgimnazjalnej Anna Wróblewska otrzymała III nagrodę, a w kategorii szkoła podstawowa Bianka Pilitowska i Oliwia Jakubowska wyśpiewały wyróżnienie.

Organizatorem XIV Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Rozśpiewane Nutki 2016 jest Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chojnowie. W konkursie zaprezentowało się około 60 wokalistów z Chojnowa, Lubinia, Rudnej, Jeleniej Góry, Legnicy, Strzegomia, Bolesławca, Żagania, Ścinawy, Legnickiego Pola, Wrocławia, Chorzowa oraz Żar. Rywalizacja odbywała się w trzech kategoriach: szkoła podstawowa, gimnazjum oraz szkoły ponadgimnazjalne. Celem konkursu jest prezentacja i promocja dorobku artystycznego dzieci i młodzieży a także: popularyzacja śpiewu jako formy artystycznego wyrazu, wymiana doświadczeń i pomysłów w zakresie pracy z dziećmi i młodzieżą oraz kształtowanie umiejętności współzawodnictwa.

BOK-MCC stopka do wiadomościBOK-MCC stopka do wiadomościfot. BOK-MCC