Ogromny sukces BTS Elektros: Mikołów pokonany, „Elektryczni” w finale

BTS
istotne.pl 0 bts bolesławiec

W niedzielę zespół „Elektrycznych” zmierzył się z Trójką Mikołów. W pierwszym secie górą byli gospodarze, który wygrali tę partię do 18. Ale w drugiej odsłonie bolesławianie pokazali, na co ich stać, i zwyciężyli do 22. Dwa kolejne sety zakończyły się takim samym stosunkiem punktów – 25:22 dla BTS Elektros.

Tym samym „Elektryczni” pokonali gospodarzy turnieju 3:1, odnieśli trzecie z rzędu zwycięstwo w turnieju półfinałowym i awansowali do finału.

Gratulacje dla „Elektrycznych”!

Aktualizacja

Wiadomo już, że turniej finałowy rozpocznie się w piątek 13 maja (oby była to pechowa data jedynie dla naszych rywali!) w Kozienicach w województwie mazowieckim. To miasto znane jest m.in. z elektrowni, więc ekipa „Elektrycznych” będzie tam pasować jak ulał.