W sobotę Dzień Dziecka będzie w Galerii Bolesławiec City Center

W sobotę Dzień Dziecka będzie w Galerii Bolesławiec City Center
fot. Galeria BCC W najbliższą sobotę, 4 czerwca, zapraszamy wszystkich na Dzień Dziecka do Galerii Bolesławiec City Center. Na parterze Galerii w godzinach od 10:00 do 18:00 znajdziecie dla siebie mnóstwo atrakcji.
istotne.pl galeria bcc, dzień dziecka

Małe i duże, uśmiechnięte i wesołe, starsze i młodsze, lubiące dobrą zabawę, gry i konkursy a także psiaki, które przyjadą do galerii BCC, wraz ze swoimi opiekunami by wziąć udział we wspólnych zabawach edukacyjnych.

Psia edukacja to świetna zabawa, kontakt z czworonogami dla dzieci z rodzinami, to również wstęp do bezpiecznych wakacji oraz przede wszystkim gry i zabawy ze wspaniałymi nagrodami.

Każdy dzień to dzień miłości do dzieci, wsparcia, opieki i czynienia go wyjątkowym dla naszych pociech, a w tym specjalnym dniu warto o dodatkową dawkę atrakcji i świetnego samopoczucia. Ciepło zachęcamy całe rodziny do odwiedzenia nas w tym pięknym dniu i wspólnej zabawy w ramach akcji Psiej edukacji z czterema wspaniałymi zwierzakami.

W galerii wraz z psiakami pojawią się wielkie puchate maskotki, które można tarmosić, ganiać i zachęcać do zabawy, z którymi też można zrobić sobie zdjęcie typu polaroid (instax) i wziąć od razu ze sobą - to niezapomniana pamiątka dla naszych Milusińskich i oczywiście dla Was drodzy Rodzice.

Zapraszamy od godziny 10:00 do 18:00 na nasze stoisko: parter Galerii Bolesławiec City Center.

Dodatkowo zakupy w tym wspaniałym dniu honorujemy bonusem pieniężnym do zrealizowania w sklepach Galerii. Wystarczy zrobić zakupy za 70 zł, a otrzymamy bon zakupowy na dodatkowe 10 zł, które możemy zrealizować do godziny 18:00 w wybranych sklepach Galerii BCC.

Dzieci to nasz największy skarb!

Bawimy się w sobotę. Ogromna dawka humoru zapewniona! Konkursy i atrakcje dla wszystkich. Zapraszamy!

Szczegóły na stronie Galerii Bolesławiec City Center.
Szczegółowe informacje na stronie www.bccenter.pl