Laureaci konkursu „Pomaluj swój świat” zostaną nagrodzeni

Laureaci konkursu „Pomaluj swój świat” zostaną nagrodzeni
fot. MDK Uroczystość wręczenia nagród i dyplomów odbędzie się podczas wernisażu wystawy prac konkursowych.
istotne.pl konkurs, wystawa, mdk

Na konkurs plastyczny „Pomaluj swój świat”, zorganizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury im. Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu, nadesłano ponad 200 prac. Oto nazwiska laureatów w poszczególnych kategoriach:

  • w kategorii od 4 do 6 lat
  1. Martyna Sacher (MPP nr 3, filia w Bolesławcu)
  2. Klaudia Cawricz (MPP nr 3, filia w Bolesławcu)
  3. Marcin Sobolewski (MPP nr 3, filia w Bolesławcu)
w kategorii od 7 do 11 lat
  1. Maciej Słupiec (Szkoła Podstawowa w Czernej)
  2. Magdalena Sudół (SP w Tomisławiu)
  3. Tomasz Chudzik (SP w Ocicach)
w kategorii od 12 do 15 lat
  1. Kamila Ziółkowska (Gimnazjum Samorządowe nr 2 w Bolesławcu)
  2. Paulina Bożęcka (SP w Trzebieniu)
w kategorii od 16 do 21 lat
  1. Katarzyna Wiśniewska (II Liceum Ogólnokształcące w Bolesławcu)
  2. Monika Szoka (II LO w Bolesławcu)
  3. Patrycja Drozd (Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Bolesławcu)

Wyróżnienia otrzymali:

  • w kategorii od 4 do 6 lat
    • Aleksanda Tanderys (SP w Warcie Bolesławieckiej)
    • Maryla Fulczyńska (MPP nr 3)
    • Miłosz Hodowaty (MPP nr 3)
  • w kategorii od 7 do 11 lat
    • Marcelina Drozdek (SP w Ławszowej)
    • Sylwia Złotyk (SP w Gościszowie)
    • Wiktor Tomanik (SP w Trzebieniu)
  • w kategorii od 12 do 15 lat
    • Paula Kowalik (GS nr 2 w Bolesławcu)
    • Marek Tobiasz (SP w Trzebieniu)
  • w kategorii od 16 do 21 lat
    • Patrycja Dubina (Zespół Szkół Budowlanych w Bolesławcu)
    • Ewa Jędraś (ZSOiZ w Bolesławcu)

Na wystawę zakwalifikowano też prace: Nikoli Oliwii Moskalewicz, Zuzanny Falk, Eweliny Kurek, Kamila Pietrzaka, Oliwii Jasińskiej, Igora Sawickiego, Julii Rostkowskiej, Nataszy Pełki, Marceliny Przybylskiej, Wiktorii Roman, Wiktorii Żabickiej, Małgorzaty Olszowej, Sophie Górzańskiej, Kacpra Rykowskiego, Damiana Lewandowskiego, Krzysztofa Kołodzieja, Dominiki Kwaszcz, Patrycji Skiby, Moniki Szpili, Mikołaja Omiatacza, Angeliki Kaziuk, Anny Obajtek, Danuty Polak, Kornelii Mosiądz, Barbary Urbaniak, Pameli Kozak, Kamili Kasprzyczak, Katarzyny Szylin, Klaudii Figińska, Gabrieli RapyWiolety Turek.

Wernisaż wystawy pokonkursowej odbędzie się we wtorek, 25 stycznia, w Galerii Zdolnych MDK. Początek o 10:00. Otwarcie ekspozycji połączone będzie z uroczystością wręczenia nagród i dyplomów laureatom konkursu.

(informacja MDK/ii)