„Zaćmienie” w Forum

„Zaćmienie” w Forum
fot. http://www.eclipsemovie.org/ Trzecią część sagi Zmierzchu – „Zaćmienie” – można będzie obejrzeć w kinie Forum już 30 czerwca.
istotne.pl forum, konkurs, kino, film, zmierzch

Najsłynniejsza historia miłości młodej dziewczyny i wampira ponownie na ekranie – premierowe seanse w kinie Forum już od 30 czerwca. Ruszyła przedsprzedaż biletów! Można je też rezerwować na www.kino.boleslawiec.pl. Co więcej, do co dwudziestego biletu zakupionego w przedsprzedaży dołączona zostanie płyta z filmem wydanym przez Monolith Films!

Fanów sagi Zmierzchu kino Forum zaprasza na maraton filmowy, który rozpocznie się 29 czerwca. Podczas maratonu można będzie obejrzeć dwie pierwsze części sagi: „Zmierzch”„Księżyc w nowiu”, a już po północy – „Zaćmienie”. Karnety kosztują 30 zł i są do nabycia tylko w kasie Forum. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 75 645 32 92.

fot. Marcin Zabawa

Uwaga, konkurs! Zakończony!

Dla naszych Czytelników mamy termokubek i koszulkę. Nagrody rozlosujemy wśród osób, które za pomocą [ formularza kontaktowego ] odpowiedzą na pytanie: Jak nazywa się aktor, który gra wampira Edwarda?

Uwaga: przy wysyłaniu odpowiedzi należy podać numer swojego telefonu. W przeciwnym razie odpowiedź nie będzie brana pod uwagę.

fot. Marcin Zabawa

Od 9 lipca kino Forum zaprasza też na premierowe seanse filmu „Shrek Forever” w 3D!

Aktualizacja

Konkurs został rozstrzygnięty. Nagrody otrzymają pan Danielpani Marta.

(informacja BOK-MCC/ii)

Zobacz także

Więcej o filmie