Trwa Jesienny Kiermasz Ceramiki – obniżki nawet do 50%!

Trwa Jesienny Kiermasz Ceramiki – obniżki nawet do 50%!
fot. Marcin Zabawa W piątek, sobotę i niedzielę znakomitej jakości wyroby ceramiczne nawet z 50% rabatem! Wszystko to na Jesiennym Kiermaszu Ceramiki, który odbywa się na parkingu przed Zakładami Ceramicznymi Bolesławiec.
istotne.pl ceramika, zakłady ceramiczne bolesławiec, kiermasz, ceramiczny

Od 25 do 27 września (piątek, sobota i niedziela) na parkingu przy Zakładach Ceramicznych „Bolesławiec” (ulica Kościuszki 11) trwa Jesienny Kiermasz Ceramiki. Można okazyjnie kupić zarówno tradycyjne wyroby ceramiczne (kubki, filiżanki, talerze), jak i ceramiczne garnki do kiszenia kapusty czy kwaszenia ogórków.

fot. Marcin Zabawa
fot. Marcin Zabawa

Kiermasz tylko do niedzieli

Kiermasz to okazja do zrobienia zakupów po bardzo atrakcyjnych cenach. Tradycyjne wyroby ceramiczne sprzedawane są z rabatem 40-50% od ceny hurtowej. Część produktów można kupić w cenach specjalnych, np. ceramiczne miski (po 5-7 zł) i wyroby w kolorze piaskowym. Kiermasz potrwa tylko do niedzieli. ZC zapraszają w piątek do 18:00 oraz w sobotę i niedzielę od 9:00 do 17:00.

fot. Marcin Zabawa
fot. Marcin Zabawa

Zakłady Ceramiczne „Bolesławiec”: bogactwo kształtów i wzorów

Oferta Zakładów Ceramicznych „Bolesławiec” wyróżnia się bogactwem naczyń ceramicznych w dekoracjach tradycyjnych (z motywem „pawiego oczka”) i artystycznych o fantazyjnych kombinacjach elementów kwiatowych lub geometrycznych. Nowością są kolekcje naczyń w dekoracjach roślinnych na szkliwach kolorowych nawiązujących do kolorów natury.

fot. Marcin Zabawa

Ceramika ręcznie zdobiona unikalną techniką stempelkową

Zakłady Ceramiczne „Bolesławiec” Sp. z o.o. są jednym z największych producentów ceramiki stołowej ręcznie formowanej i ręcznie zdobionej unikalną w świecie techniką stempelkową. W ofercie ZC znajdują się również kolekcje garnków i beczek ceramicznych. Firma jest jednym z najstarszych przedsiębiorstw w regionie Bolesławca. Współpracuje z licznymi odbiorcami zagranicznymi i krajowymi.

(informacja ii)