Fatalny stan drogi z Zebrzydowej do Nowej Wsi

Fatalny stan drogi z Zebrzydowej do Nowej Wsi
fot. Czytelnik Na problem zwrócił uwagę nasz Czytelnik. Zarząd Dróg Powiatowych zapewnia, że dziury zostaną wkrótce załatane. Jeszcze w tym roku Dolnośląska Służba Dróg i Kolei ma przeprowadzić gruntowny remont odcinka.
istotne.pl remont, inwestycja, dsdik, zdp

O nagłośnienie sprawy poprosił nasz Czytelnik, który zwrócił uwagę na zły stan drogi z Zebrzydowej do Nowej Wsi. W mailu do redakcji napisał: „Dziury mają średnicę jednego metra, a ruch odbywa się angielską stroną. Tylko czekać na katastrofę czołową lub śmierć pieszego”.

„Dziury mają średnicę jednego metra. Tylko czekać na katastrofę czołową lub śmierć pieszego” pisze w mailu Czytelnik„Dziury mają średnicę jednego metra. Tylko czekać na katastrofę czołową lub śmierć pieszego” pisze w mailu Czytelnikfot. Czytelnik

Drogę, którą administruje Dolnośląska Służba Dróg i Kolei, w tym roku czeka gruntowny remont. Jak napisała Joanna Jarocka, rzeczniczka DSDiK, „w planie remontów i odnów dróg wojewódzkich w roku 2009 przewidujemy odnowę nawierzchni DW 357 na terenie gminy Nowogrodziec na odcinku 1,67 km (Nowa Wieś). Obecnie przygotowujemy przetarg pod to zadanie”.

Drogę z Zebrzydowej do Nowej Wsi w tym roku czeka gruntowny remontDrogę z Zebrzydowej do Nowej Wsi w tym roku czeka gruntowny remontfot. Czytelnik
Zarząd Dróg Powiatowych zapewnia, że dziury zostaną wkrótce załataneZarząd Dróg Powiatowych zapewnia, że dziury zostaną wkrótce załatanefot. Czytelnik

Do tego czasu Zarząd Dróg Powiatowych w Bolesławcu, który odpowiada za bieżące utrzymanie dróg wojewódzkich, chce załatać dziury. – Już wkrótce kierowcy będą mogli bez problemu przejechać tę trasę – zapewnia Roman Palczewski, szef ZDP.

Jak dowiedział się portal IstotneInformacje.pl, naprawa odcinka rozpocznie się w ciągu najbliższych kilkunastu dni.

Przekaż istotną informację

Sygnał o złym stanie drogi z Zebrzydowej do Nowej Wsi otrzymaliśmy od jednego z Czytelników. Jeżeli również posiadasz ważne informacje, wyślij SMS, zadzwoń lub napisz maila. Gwarantujemy anonimowość.

(informacja ii)