I LO i II LO mistrzami powiatu w siatkówce

I LO i II LO mistrzami powiatu w siatkówce
fot. MOS W Mistrzostwach Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Siatkówce triumfowały drużyny dziewcząt z II LO oraz chłopców z I LO.
istotne.pl siatkówka, mistrzostwa, mos

Za nami Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Siatkówce. W czwartek, 28 stycznia, rozegrano ostatnie mecze zawodów. W kategorii dziewcząt zwyciężyła drużyna z II Liceum Ogólnokształcącego, grająca w składzie: Katarzyna Zysiek, Dorota Surdyna, Zofia Lenkiewicz, Dominika Mienculewicz, Patrycja Ciesielska, Katarzyna Melko, Agnieszka Sikora, Katarzyna Segiet, Urszula Bachusz i Irmina Kaczyńska. Opiekunem ekipy jest Piotr Napiórkowski.

Drugie miejsce zajęły siatkarki z I LO, a trzecie – zawodniczki z Zespołu Szkół Elektronicznych.

Wicemistrzynie powiatuWicemistrzynie powiatufot. MOS

W kategorii chłopców mistrzostwo powiatu wywalczył zespół z I LO (w składzie: Paweł Nastula, Marcin Czarniecki, Paweł Wiatrowski, Mateusz Prokowski, Patryk Dudyński, Marcin Mariowski, Michał Bartkowiak, Maciej Berdzik, Artur Kawczak, Kamil Nizioł, Jakub Troszczyński, Sebastian Szewczenko, Marek Gołdyn i Eryk Pankowski). Opiekunem drużyny Marcin Sobczyszyn.

Mistrzowie powiatuMistrzowie powiatufot. MOS

Na drugiej pozycji uplasowali się siatkarze z ZSE, a na trzeciej – zawodnicy z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych.

Wicemistrzowie powiatuWicemistrzowie powiatufot. MOS

Do rozgrywek strefowych awansowały dwie najlepsze drużyny w kategorii dziewcząt i ekipa mistrzów powiatu. Organizatorem zawodów był Międzyszkolny Ośrodek Sportowy, będący w strukturach Powiatowego Centrum Edukacji i Kształcenia Kadr.

(informacja MOS/ii)