Znamy laureatów konkursów powiatowych

Znamy laureatów konkursów powiatowych
fot. Katarzyna Biegasiewicz-Mularczyk Nagrody zwycięzcom konkursów PCEiKK wręczali m.in. Cezary Przybylski, Karol Stasik i Stanisław Chwojnicki.
istotne.pl konkurs, nagroda, starostwo, pceikk, gala

W czasie gali zorganizowanej przez Powiatowe Centrum Edukacji i Kształcenia Kadr w Bolesławcu nagrody laureatom konkursów powiatowych wręczyli m.in. starosta Cezary Przybylski, szef Rady Powiatu Bolesławieckiego Karol Stasik oraz wicestarosta Stanisław Chwojnicki.

Oto nazwiska nagrodzonych:

  • VIII Powiatowy Turniej Ortograficzny – klasy III szkoła podstawowa
    1. Małgorzata Miszko (SP Trzebień)
    2. Amelia Piniewska (SP Modła)
  • VIII Powiatowy Turniej Ortograficzny – klasy IV-VI szkoła podstawowa
    1. Klaudia Kotwica (SP Brzeźnik)
    2. Adam Ranosz (SP 4)
    3. Paulina Owerko (SP 5)
    4. Daria Salata (SP Gromadka)
  • VIII Powiatowy Turniej Ortograficzny – gimnazjum
    1. Gabriela Zarzycka (II PG)
    2. Ilona Czyżewska (GS 3)
    3. Monika Marusiak (I PG)
  • VI Powiatowy Konkurs Języka Polskiego dla Klas V Szkół Podstawowych „Z polszczyzną za pan brat”
    1. Pola Juchaniuk (SP 4)
    2. Marika Zdunek (SP 3)
    3. Marzena Bancewicz (SP Ławszowa)
  • X Powiatowy Konkurs Języka Polskiego dla Uczniów Szkół Podstawowych „Literackie i filmowe podróże z Juliuszem Verne’em”
    1. Paulina Owerko (SP 5)
    2. Klaudia Kotwica (SP Brzeźnik)
    3. Julia Fulczyńska (SP 5)
    4. Jagoda Łętowska (SP 4)
  • X Powiatowy Konkurs Języka Polskiego dla Uczniów Gimnazjum „Pory roku – wiosna, lato, jesień, zima”
    1. Martyna Ostańska (GS 4)
    2. Karolina Krawiec (GS 4)
    3. Anna Noga (Gimnazjum Osiecznica)
  • III Powiatowy Konkurs Literacki – klasy III szkoła podstawowa
    1. Amelia Woch (SP 5)
    2. Sławomir Męczyński (SP 5)
    3. Kinga Kaczmarek (SP 5)
    4. Weronika Zdunek (SP 3)
    5. Bartosz Kunaszko (SP 1)
    6. Dominik Chlastawa (SP 1)
  • III Powiatowy Konkurs Literacki – klasy IV-VI szkoła podstawowa
    1. Paulina Pacek (SP Świętoszów)
    2. Klaudia Zborowska (SP 4)
    3. Klaudia Kotwica (SP Brzeźnik)
    4. Gabriela Salej (SP 4)
  • III Powiatowy Konkurs Literacki – gimnazjum
    1. Paulina Dziwir (Gimnazjum Świętoszów)
    2. Marta Ziółkowska (I PG)
    3. Julia Jancelewicz (I PG)
    4. Marta Mrozik (Gimnazjum Gromadka)
    5. Anna Noga (Gimnazjum Osiecznica)
  • V Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego dla Uczniów Gimnazjum DEUTSCHMEISTER
    1. Liza Gargulińska (GS 2)
    2. Daniel Popek (GS 4)
    3. Patryk Tofil (GS 3)
  • Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego dla Uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych „Gry i zabawy językowe jako forma wzmacniająca efekty nauczania języka obcego i stymulująca pozytywne relacje interpersonalne wśród młodzieży”
    1. Monika Zawrotniak
    2. Agnieszka Cacuba
    3. Kordian Matkowski
    4. Damian Koński
    5. Krystian Mroczek
    6. Agnieszka Pona
    7. Jolanta Wołodkiewicz
    8. Klaudia Dul
    9. Amalia Gargulińska
    10. Iwona Skrabiś
    11. Nicol Miler
    12. Patryk Ziomek
    13. Ewelina Bochenek
    14. Dorota Płotnicka
    15. Krzysztof Buchowski
    16. Bartosz Seneszyn
    17. Jakub Lubieniecki
    18. Tomasz Wołcz
    19. Maciej Macioszczyk
    20. Grzegorz Słota
    21. Łukasz Pająk
  • Powiatowy Turniej Wiedzy o Sztuce im. Jolanty Ajlikow-Czarneckiej – szkoły podstawowe
    1. Paulina Owerko (SP 5)
    2. Julia Suchecka (SP Kruszyn)
  • Powiatowy Turniej Wiedzy o Sztuce im. Jolanty Ajlikow-Czarneckiej – gimnazjum
    1. Magdalena Jańczak (I PG)
    2. Sławomir Gortych (I PG)
    3. Kamila Kamińska (GS 2)
    4. Karolina Domańska (GS 2)
    5. Klaudia Dzedzej (GS 1)
  • IV Powiatowy Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II „Światowe Dni Młodzieży”
    1. Denis Rudzik (Gimnazjum Osiecznica)
    2. Hanna Sawin (GS 2)
    3. Maksymilian Karbowski (I PG)
  • zDolny Ślązaczek – etap powiatowy
    1. Mateusz Kwieciński (SP 4)
  • zDolny Ślązak Gimnazjalista – etap powiatowy
    1. Patryk Tofil (GS 3)
    2. Daniel Popek (GS 4)
    3. Daniel Popek (GS 4)
    4. Piotr Marecki (II PG)
    5. Piotr Marecki (II PG)
  • zDolny Ślązak Gimnazjalista – etap wojewódzki
    1. Daniel Popek (GS 4
    2. Piotr Marecki (II PG
  • X Bolesławiecki Konkurs Matematyczny – szkoła podstawowa
    1. Klaudia Petters (SP 3)
    2. Kacper Grela (SP 4)
    3. Paulina Owerko (SP 5)
    4. Cyprian Pełka (SP 4)
    5. Klaudia Kotwica (SP Brzeźnik)
    6. Szymon Ostrowski (SP Kruszyn)
  • X Bolesławiecki Konkurs Matematyczny – gimnazjum
    1. Katarzyna Strojek (GS 1)
    2. Marek Tobiasz (II PG)
    3. Laura Przydróżna (I PG)
    4. Adam Jochna (II PG)
    5. Paulina Owerko (SP 5)
  • X Bolesławiecki Konkurs Matematyczny – gimnazjum kl. II-III
    1. Rafał Skrzypek (GS 2)
    2. Monika Maczkowiak (I PG)
    3. Piotr Marecki (II PG)
    4. Szymon Kopeć (GS 1)
    5. Martyna Ostańska (GS 4)
  • X Bolesławiecki Konkurs Matematyczny – szkoły ponadgimnazjalne zakres podstawowy
    1. Rafał Ryżewski (II LO)
    2. Sylwia Skorupa (II LO)
    3. Katarzyna Szylin (I LO)
  • X Bolesławiecki Konkurs Matematyczny – szkoły ponadgimnazjalne zakres rozszerzony
    1. Adrian Żuromski (I LO)
    2. Magdalena Filip (I LO)
    3. Dawid Permus (I LO)
    4. Zofia Lenkiewicz (II LO)
    5. Maciej Woźny (I LO)
    6. Maciej Habiniak (II LO)

(informacja: Starostwo Powiatowe/ii)