I LO i „elektronik” mistrzami powiatu w pływaniu

plywaczka
istotne.pl 0 zawody, pływanie, pceikk bolesławiec

We wtorek, 29 marca, na pływalni MOSiR rozegrano Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Pływaniu. Zawodnicy rywalizowali indywidualnie (stylem grzbietowym, klasycznym i dowolnym na dystansie 40 metrów) i drużynowo (w sztafecie 4 x 40 m stylem dowolnym). W kategorii dziewcząt zwyciężyła ekipa z I LO w Bolesławcu. Drugie miejsce zajęły pływaczki z II LO, a trzecie – zawodniczki z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych.

W kategorii chłopców mistrzostwo powiatu wywalczyła drużyna z Zespołu Szkół Elektronicznych. Drudzy byli pływacy z I LO. Trzecią lokatę zajął team z II LO. Organizatorem zawodów był Międzyszkolny Ośrodek Sportowy, będący w strukturach Powiatowego Centrum Edukacji i Kształcenia Kadr.

(informacja: MOS/ii)