Odbył się I Turniej Siatkówki Plażowej

Odbył się I Turniej Siatkówki Plażowej
fot. MOSiR W I Turnieju Siatkówki Plażowej zwyciężyli: Krzysztof Baran i Patryk Baran (zespół Ecotel) oraz Tomasz Pawlik i Marcin Lelek (zespół Mikasa).
istotne.pl mosir, siatkówka plażowa, mistrzostwa

W sobotę na terenie Ośrodka Wodno-Sportowego przy ulicy Spacerowej odbył się I Turniej Siatkówki Plażowej. Turniej zorganizował Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w ramach Otwartych Mistrzostw Bolesławca. W zawodach wzięło udział 23 zespoły. Do Bolesławca przyjechali reprezentanci Jeleniej Góry, Zielonej Góry, Wrocławia, Legnicy i Wałbrzycha. Zawody są zaliczane do cyklu Mistrzostw Dolnego Śląska.

Zawodnicy grają w siatkówkę plażowąZawodnicy grają w siatkówkę plażowąfot. MOSiR

W kategorii mężczyzn zwyciężył zespół Ecotel, w składzie: Krzysztof Baran i Patryk Baran. Drugie miejsce zajęli Michał Leśniowski i Mateusz Leśniowski z zespołu Polanica-Wrocław. Trzecią pozycję wywalczyli: Tymoteusz Gajek i Krzysztof Zdrzałka z zespołu Gajki-Wałbrzych.

Zwycięzcy mistrzostw siatkówki plażowejZwycięzcy mistrzostw siatkówki plażowejfot. MOSiR

W kategorii kadetów zwyciężył zespół Mikasa, w składzie Tomasz Pawlik i Marcin Lelek. Drugie miejsce wywalczyli: Marcin Czarniecki i Kamil Biczak- zespół GS nr 3. Na trzeciej lokacie uplasowali się: Paweł Wiatrowski i Paweł Markowski z zespołu Banda Łysego.

(informacja i zdjęcia MOSiR/MZ)