Mieszkańcy Krzyżowej protestują przeciwko wiatrakom

Dyskusja dla wiadomości: Mieszkańcy Krzyżowej protestują przeciwko wiatrakom.


 • Anonim (ANbpI6), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  "szkodliwy wpływ na zdrowie"... lepiej palić plastik i inne gó... na we własnych piecach, co za tępota a trawy dalej wypalacie w tej krzyżowej?

 • Anonim (dRjbSA), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  W U. S. A minimalna granica farmy wiatrowej od domów to 12 km a w Polsce tylko 3 km to jest dziwne.

 • Anonim (AKczzx), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  W stanie Texas w U. S. A farma od farmy stoi w odległości 12 km i przy każdym domu stoi własny wiatrak prądotwórczy :) popatrzcie na opakowania i na to co jecie i pijecie a wtedy możecie mówić o ekologii :) i o zagrożeniach :).

 • Anonim (eGd8Cl), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  W polsce uregulowania prawne co do lokalizacji wiatrakow sa do wszystkiego lecz nie ma co do odleglosci od domostw. My chcemy zeby odsunac je 3 km od naszych zabudowan i tam niech sobie stoja a nie 200metrowe kolosy w odleglosci 800m od zabudowan.

 • Anonim (1YyKS), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Co boisz się, że Ci słońce zasłonią? Tam i tak nie dochodzi. :P.

 • Anonim (ANI7I8), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wystarczy pismo do MINISTERSTWA ROLNICTWA o nie odrolnieniu gruntów rolnych pod farmę wiatrową :-)

  Koszt taki, że szybko odpuszczą "naprawianie środowiska wiatrakami".

  BIP oczywiście jest i trzeba zaglądać.

  Wszystko w Waszych rękach.

 • Anonim (evgggb), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wiatraki to jeszcze nic. Niech wójt powie jaka atrakcję szykuje na strefie. Mam na myśli biogazownię. Wyobrażacie sobie transport wielu ton odchodów pod swoimi oknami? Przecież biogazownia jest tym właśnie zasilana. Czy mieszkańcy o tym wiedzą?

 • Anonim (AN0sEc), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Polacy sami się pozabijają. Ta niechęć to nic innego jak zawiść że sąsiad dostanie kasę. Wredna ciemnota, prymitywizm średniowieczny.

 • Anonim (ANGpiM), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czarnoziem i tyle, buractwo, niewiedza, głupota!
  Polaczek zawsze bedzie głupim biednym polaczkiem.

 • Anonim (AjWoVh), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  29 Kwietnia jakiś protes ma być pod Gminą na ten Temat bądzmy tam wszyscy. Walczmy o swoje życie a nie świst wiatramów i zasłanianie słońca przez jego skrzydła.

 • Anonim (AN0sEc), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zanim coś napiszesz ciemny ludzie to sprawdź. Wiatraki są bezgłośne. A z takiej odległości słońca nie zasłaniają. Protestujący to zwykłe zawistne prostaki. Brak słów, buractwo.
  Walczycie o życie? Wy walczycie o to aby sąsiadowi świnie zdechły.

 • Anonim (ANxOdj), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ciekawe tylko po co te wiatraki skoro w naszym regionie po prostu za slabo wieje (zrodlo: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/7/77/Strefyenergwiatru.gif czyt. jest to nieoplacalne, zanim zaczniecie obrazac innych proponuje poczytac i poszerzyc swoja wiedze, pozdrawiam.

 • Anonim (AKczzx), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czysta zazdrość a prąd za kilka lat będziecie robić biegając w kółkach jak chomiki Pozdrawiam ciemnogród :).

 • Anonim (ANG8Sl), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Te 90% to oczywiście propaganda a wszystko to dzieło jednej osoby, która ma żale do wójta bo nie chciał się zgodzić na przekręty w gminie i stwierdzenie te osoby, że jeszcze mu namiesza i faktycznie próbuje mieszkańców Krzyżowej cofnąć do średniowiecza gdzie straszono ludzi różnymi takimi ja jednak myśle, że w Krzyżowej nie ma głópków, którzy się dadzą na to nabrać i będą patrzyć na korzyści płynące z wiatraków dla siebie i dla gminy, no i oczywiście jak już ktoś zauważył popatrzcie na siebie i spalane plastiki w waszych kominach -wybaczcie ale sami się zabijacie i swoje dzieci i to bezpośrednio, że nie wspomnę o szambach wylewanych wieczorami do rowu płynącego przez Krzyżową pozdrawiam wszystkich rozsądnych mieszkańców Krzyżowej i wierzę, że nie dacie się zwieść zawistnym i zazdrosnym nie rzadko takim, którzy nie załapali się na wiatraki i teraz wychodzą z założenia -jeśli ja nie mam to i nikt nie będzie miał wiatraki będą mieć członkowie waszych rodzin pomyślcie o tym.

 • Anonim (ANGXX9), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ciemnogród wyłazi z mieszkańców Krzyżowej. Wiatraki be, biogazownia be, a własne smrody to ok. Do ruskich wracajcie nazad!