Jak gimnazjaliści zdali egzamin

Dyskusja dla wiadomości: Jak gimnazjaliści zdali egzamin.


 • Anonim (AE7wkO), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  To skandal, że wyniki egzaminów podano po rekrutacji, która była do 24 czerwca! Na stronie urzędu miasta podano te wyniki 30 czerwca, chociaż miasto miało do nich dostęp 18 czerwca. Jak jako rodzic miałem wybrać gimnazjum dla swojego dziecka? Kto tu jest dla kogo?

 • Anonim (qWEN3), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  "Cudowna" manipulacja ze strony prezydenckiego magistratu. Jak trzeba podać średnią miasta to jakoś wlicza się wyniki prywatnych gimnazjów, które znaczenie podwyższają średnią. Bez nich nie byłoby nawet średniej wojewódzkiej. Natomiast kiedy piszecie o najlepszych gimnazjach pomijacie te prywatne (niepubliczne), które przecież otrzymują dotację z miasta. Czy tam się uczą dzieci z Marsa? Czy z Bolesławca? Żenada!

 • Anonim (A81XuE), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Na co komu teraz ta informacja. Dwoja panie prezydencie. Juz po naborze!

 • Anonim (AHgyYZ), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Gdyby się rodzice interesowali to by wiedzieli które państwowe gimnazjum jest lepsze a które gorsze, mi osobiście wystarczyły wyniki z zeszłego roku, które niewiele się różnią z tymi z tego roku.

 • Anonim (1nMqJ), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Przy ocenie gimnazjów proszę brać pod uwagę nie same liczby! Ja jestem tegoroczną absolwentką Gimnazjum Samorządowego nr 3. Patrząc na statystyki, nie wypadliśmy najlepiej. U nas w szkole są klasy integracyjne, których wyniki przekładają się na średnią szkoły. Ja miałam np. ponad 90% z części humanistycznej, co nie odzwierciedla się w statystykach. Dlatego przy wyborze szkoły nie należy się kierować liczbami. Kto chce się uczyć, będzie uczył się i w najgorszej szkole.

 • Anonim (ePcCXH), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Z tego co widze, to najlepsze są prywatne gimnazja, a najlepsze I PG. Czy tam są inne dzieci, że w artykule się o nich nie wspomina? Gimnazjum to gimnazjum bez względu na formułę.

 • Anonim (AN0xtO), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Spośród miejskich gimnazjów samorządowych najlepiej wypadły bolesławieckie Gimnazjum nr 4 i GS nr 1.

  Czytanie ze zrozumieniem to umiejętność badana już w szkole podstawowej.

 • Anonim (AjWdje), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mama ma rację, przecież napisała, że "gimnazjum to gimnazjum" Adrianie. Fakt czytanie ze zrozumieniem w Twoim przypadku nie jest wcale takie oczywiste. Publikowanie tych informacji po fakcie faktycznie jest bez sensu.

 • Anonim (AN0xtO), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wiosna artykuł dotyczy szkół samorządowych, trzeba jaśniej...
  Porównywanie wyników 17 uczniów z ponad setką jest OK?
  Szkołę tworzą dzieci, gdyby przenieść dzieci z prywatnego do samorządowego i odwrotnie to która szkoła byłaby najlepsza?

 • Anonim (VvsBc), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Na wykresach sa tez gimnazja prywatne. Więc czemu je pominięto?

 • Anonim (ANGWlS), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wybory idą wybory. Nie wypada promować prywaciarzy.
  Z prywaciarzy trza drzeć pasy a nie ich popierać.

 • Anonim (ANGqk6), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Do szkoły prywatnej dostaje się uczeń, z wysoką średnią, Miernot nie przyjmują. W szkołach publicznych uczą się dzieci, których średnia ocen przekracza 4, i 5, ; ale i te, które nigdy nie osiągną takiego poziomu. Nie widzę więc sensu porównywania szkoły publicznej z prywatną. Najlepsze byłyby 2 zestawienia: osobno szkół publicznych i osobno szkół prywatnych.

 • Anonim (AN0owd), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Prywatna szkoła przyjmie każdego byle miał wystarczająco dużo kasy. Częściej tam właśnie trafiają miernoty bo ich rodzice sądzą że wszystko da się załatwić kasą.

 • Anonim (AE7HdV), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Moja "miernota" ma średnią powyżej 5 i zdecydowaliśmy się na prywatne gimnazjum. Jeden z głównych czynników to liczebność klas (sic! ). Bardzo cenię pracę nauczycieli ze szkół publicznych, ale bezpieczeństwo i komfort nauki mojego dziecka są dla mnie najważniejsze. Mam nadzieję, że w końcu coś zmieni się w szkolnictwie i zamiast łączyć klasy, będzie dążyć się do nauczania dzieci w mniejszych zespołach.

 • Anonim (qnSI5), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Przepraszam, ale nie wszystkich stać na szkoły prywatne. Ja miałam średnią po szkole podstawowej 5, 5, ale fundusze mojej rodziny nie pozwalały mi iść do gimnazjum prywatnego. Więc proszę nie ujednolicać wszystkich uczniów. Wiadomo, że w samorządowym gimnazjum będą osoby uczące się gorzej, bo muszą się gdzieś uczyć. Ale to, że ktoś nie idzie do prywatngo, nie oznacza od razu, że jest, miernotą"!

 • 1
 • 2