Nowe twarze w zarządzie BKS

Dyskusja dla wiadomości: Nowe twarze w zarządzie BKS.


 • Anonim (AFeH0g), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  HA HA... przepraszam, że to pisze ale jak Panów brzuchy śmiesznie wyglądają :) ) zarząd :) klubu :) naprawdę śmieszy mnie to! Klub sportowy to ruch!
  Tak mnie to rozśmieszyło tylko...
  Pozdrawiam.

 • Anonim (AE4csX), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ci ludzie to porażka -jedynie Rajczakowski nadaje się do zarządu.

 • Anonim (ANUTIB), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Trzeba było kandydować...

 • Anonim, 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wlasnie - trzeba bylo sie zainteresowac marudo... brawo ruski! Oby szlo w dobrym kierunku...

 • Anonim (ALSjjN), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nawet Manuel Neuer był :).

 • Anonim (vrYyb), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  WOŁO na trenera! W koncu moze cos sie ruszy w tej bolesławieckiej piłce! Trenował TWARDEGO i zrobili 3 lige wiec nie ma nic do stracenia zeby powtorzyc ten wynik w bolesławcu... dajcie mu wolna reke i troszke kasy na zawodnikow to i w bolesławcu bedzie mozna zobaczyc kawał dobrego futbolu.

 • Anonim (AN0ou4), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  No Janusz, pełen szacun.

 • Anonim (AE78Jw), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Powodzenia. I piszę to bez cienia ironii.

 • Anonim (ePEA7m), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A co zrobił dla BKSu ustępujący członek Zarządu Klubu p. Maciej Małkowski? Tak szumnie wchodził do Zarządu, tyle było krzyku i bicia piany. A na czym się skończyło? Może Pan Maciej opowiedziałby o swoim udziale w działalności Klubu? Może być na FB gdzie Pan Maciej czynnie się udziela.

 • Anonim (vrYxM), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ci którzy probuja krytykować wybrany zarząd mieli okazje się zglosic i objac ta funkcje. Dlaczego tego nie zrobili? Jestem ciekaw, który z krytykujących poswiecilby wolny czas rodziny na prace spoleczna? Wszyscy w tym miescie potrafią tylko krytykować ludzi, którzy chcą to robic, czego nikt nie chce się podjąć.

  Zycze powodzenia i sukcesow nowo wybranemu zarządowi BKS Boleslawiec!

  Nastepnym krokiem jaki powinien zrobić nowy zarząd, to przywrocic stara historyczna nazwe klubu BKS 1955 Boleslawiec. Pytam, czyj to był ten idiotyczny pomysl z ta nazwa Bobrzanie?

 • Anonim (qn6mU), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Do Zainteresowany: Maciejo wszedł kilka lat temu do zarządu, bo został o to poproszony kiedy Ziemia Bol. Pomogła Klubowi, który padał na pysk, bo miasto palcem nie kiwnęło. Maciejo załatwił sponsora, który przez trzy lata, co miesiąc regularnie wpłaca kasę i organizował dodatkowe fundusze na wyjazdy dla dzieciaków. Kim Ty jesteś? Co zrobiłeś dla klubu, że rozliczasz kogoś, kto robił to za friko? Opanuj się zazdrosna marudo!

 • Anonim (ePEA7m), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Do Pirania Suarez: zgadzam się z Tobą. Pamiętaj jednak, że zmiana w Statucie (a to jest wymóg konieczny do zmiany nazwy) kosztuje 1000zł opłat sądowych. Dorzucisz się?
  2014-06-25, 18:13Do Peter; co ja zrobiłem dla Klubu wiem ja i działacze. Maciejo załatwił sponsora, którego? Wszyscy wiemy! Ziemia Bolesławiecka dała kasę? A ile jeśli to nie tajemnica? Ile i przez jaki czas? Powiedz niemarudo niezazdrosna.

 • Anonim (qn6mU), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Do obserwatora/zainteresowanego. Po pierwsze zdecyduj się na nick w dyskusji bo robisz sztuczny tłok i jest to nieuczciwe. Po drugie: Jak masz odwagę rozliczać Macieja to spytaj go cwaniaku osobiście, albo publicznie z imienia i nazwiska, na pewno odpowie. Teraz nie jesteś żadnym partnerem do dyskusji. Skoro nie wstydzisz się swojego działanie na rzecz klubu to się podpisz "rycerzu". Z takimi oto właśnie mądralami anonimowymi klub musi się ścierać. Dobrze, że takimi " bohaterami " mało kto poważny się przejmuje.

 • Anonim (ePEA7m), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  He he he, stara śpiewka. Nie masz argumentów to piszesz o odwadze i anonimowości. Nic nowego wśród cwaniaczkowatych cwaniaczków. Po co zabierasz głos w dyskusji skoro nie masz nic do powiedzenia i robisz sztuczny tłok - to jest nieuczciwe!

 • Anonim (vrYxM), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  @Obserwator.
  A może pociągniemy do kasy tego, co do zmiany nazwy klubu doprowadzil?

 • 1
 • 2