Mieszkania na ulicy kościuszki

 • Anonim (AtPyYH), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pytanie kieruję do osób mających mieszkania zastępcze na ul Kościuszki-jak wyglądają mieszkania tam, jaki mają metraż bo chyba nie ten sam sam i dla małej i większej rodziny? Ogólnie jak się mieszka?

 • Anonim (ALlJtP), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Idź i popytaj mieszkańców, pozaglądaj do chałup, tylko jakiś czteropak zabierz i chipsy.

 • Anonim (AE7gVO), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Super sie mieszka. Normalnie bolesławieckie bewerli hils. 300m2, no i 400m4 pod wizowem. Ale to caly szereg. I czipsow nie biez tylko drugi czteropak.

 • Anonim (ANuDAV), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mieszkam w centrum miasta i wydaje sie, ze tam gdzie za mieszkanie placi sie srednio 150tys powinno byc idealnie. Nieprawda syf na klatce, podworkach, w nocy bijatyki. Szpanowanie kredytowanymi autami, motorami za 6tys. Znam wiele osob z tzw arizony ktorzy moga byc pozytywnym przykladem bycia dla innych. Pamietajmy ze niewiele trzeba aby stracic prace, zdrowie przez co nie splacic kredytow lub innych zoobowiazan. Szkoda tylko ze miasto nie pamieta o porzadnych mieszkancach tej ulicy.

 • Anonim (A775Yz), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Masz racje, nigdy niewadomo co Nas czeka, dlatego nie zrucajmy kamieniami w innych czasami sa lepszymi ludzmi Ci co nie maja mniej pieniedzy niz co co uwazaja sie za smietanke miasta i oka w oczy bogactwem. Zacznijcie patrzec na ludzi a nie na ich materialna strone!

 • Anonim (AtPyYH), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  ?
  2014-08-02, 23:25Ja wiem że ludzie są różni i nie o nich pytam tylko o miejsce-jak wyglądają mieszkania tam itd. Gdybym miała kogoś znajomego tam albo kogoś kto zna odpowiedż nie pytałabym tutaj więc proszę o konkretną odpowiedż na temat tych którzy odpowiedż znają.

 • Anonim (ANUgQd), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Goń się, śmiejesz się z nas! >? Za to że cierpimy? Za to że jest nam ciężko? Za to że pleśń nas zrzera >>! Wstydź się, nic już nie chcemy bo i tak nic nam nikt nie da, sami musimy sobie wziąć, lepiej dalej nas wywalcie, najlepiej na ostrąże, to juz b edzieciemniec nas z glowy.

 • Anonim (ANuSWE), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak chcesz możesz wpaść to zobaczysz cudni się mieszka spokój ze hej nie zamienił bym się do bloku.

 • Anonim (AN0Jn4), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A co sądzisz o tych którzy mieszkają w blokach i jedno pracuje za 1200?
  Czy im ktoś coś daje?
  Nikt sie nie smieje. Weź się za pracę.

 • A może by się wreszcie ktoś wypowiedział na temat?

 • Anonim (Akv50W), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Z całym szacunkiem a do kogo masz pretensje o swoją obecną sytuację? Ciesz się, że masz jako taki dach nad głową. Ale tobie za daleko do centrum! Jak ci tam źle to weź kredyt, spłacaj go do końca życia i będziesz mieć takie mieszkanie jakie sobie zamarzysz. Rozczenia ma każdy a inni pracują na to aby mieć lepiej!

 • Anonim (AtPyYH), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Założyłam temat żeby dowiedzieć się jak wyglądają mieszkania tam itp bo słyszałam od osób trzecich że nie jest tak żle i nie są aż takie małe ale wolę się dowiedzieć od kogoś kto bezpośrednio tam mieszka i poda bardziej wiarygodne informacje a temat niepotrzebnie zbacza na przepychanki na temat sytuacji osób tam mieszkających.