Starostwo, zamiast posprzątać ulice, pisze oświadczenie

Dyskusja dla wiadomości: Starostwo, zamiast posprzątać ulice, pisze oświadczenie.


 • Anonim (AN0N5R), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Uu! Panie Starosto nowy, weźże się Pan za ten cały Zarząd Dróg Powiatowych! Tylko nie sprzątajcie tym cifkiem na angielskich rejestracjach-jego poruszanie sie po ulicach Polski jest nielegalne a kilkadziesiat razy toto widziałem w ruchu, może Redakcja sie tym zainteresuje a może Policja?

 • Anonim (AtPx7x), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Przypominam Szanownemu starostwu że w tym roku to zimy prawie nie było a ulice można było sprzątać już w miesiącu styczniu. Tłumaczenie że starostwo ma ponad 300 km dróg to w niczym nie usprawiedliwia. Bo zamiatarek nie widać ani w mieście ani poza miastem. Proponuję żeby starostwo do pracy chodziło na piechotę to może wtedy będzie widziało jaki jest stan dróg. A może seję rady zorganizować na którejś drodze z miotłami. Pozdrawiam.

 • Anonim (hj5zv), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Panie Kwaśniewski a daj Pan popalić Chwojnickiemu niech się weźmie do roboty, w końcu za to pieniądze bierze i to nasze, podatników.

 • Anonim (dRj0yz), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Starostwo zamiast uderzyć się w piersi wydaje oświadczenia. Na zimową akcję utrzymania dróg wydano w tym roku grosze i ulice, szosy powinny być oczyszczone ze śniegu bezpośrednio po jego zniknięciu a nie tak jak zapowiada Starostwo do połowy maja. Starosta powinien wziąć za łeb zarząd dróg powiatowych i pogonić do roboty. W powiecie jest sporo firm, które na zlecenie Starostwa zrobiłyby porządek i nie byłoby tematu a tak wraca on jak bumerang każdego roku. Wstyd.

 • Chłopaki tylko imprezują za nasze podatki ten tu ten tam i gitara.

 • Anonim (AtPxJh), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Piachu co niemiara, jeszcze trochę Sahara.

 • Anonim (AHgLh6), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Prawda jest taka ze jedyną kompetentną osobą w zarządzie w zakresie drogownictwa jest Pan Koper i to on powinien tym urzędem zarządzać.

 • Anonim (AtPxHp), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Niech więcej piasku sypią w zimie... Bo przecież piasek jest najlepszy na oblodzone ulice i chodniki...
  A że syf? Do końca sierpnia będzie się wdychać kurz. Ciekaw jestem czy rządzący (nie ważne czy miejscy czy powiatowi) z chęcią zaczęli by rekompensować mycie aut mieszkańców.

  Niedługo w Bolesławcu będzie więcej piachu niż w samym Dubaju!

 • Anonim (hj5vz), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A ja pamiętam walkę Pana Krzysztofa o remont nawierzchni ul. Staroszkolnej i ten cyrk jaki przy tym odstawiał Pan Chwojnicki bo ciągle coś kombinował, a to mu z jakością nie wychodziło, a to to z terminem. Normalnie porażka Starostwa. A takich w starostwie jest więcej. Panie Kwaśniewski, niech się Pan za to weźmie, teraz ma Pan możliwości się wykazać. A wybory tuż, tuż...

 • Anonim (A5HX0Y), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jeśli chodzi o maszynkę z kierownicą z innej strony, to takie jeździć mogą, bo to jest po to, żeby kierowca widział tę stronę którą sprząta, Wszędzie na zachodzie takie jeżdżą i nikt nie piszczy. To ma ułatwiać pracę, bo jak taki kierowca ma widzieć gdzie sięga zamiatarka? Czasem są różne przeszkody do ominięcia, i wzrok nie sięga na prawą stronę, a np. autko można niechcący porysować. Prawda?

 • Anonim (ANGqRi), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Chodzi o maszynkę z kierownicą z innej strony i brytyjskimi tablicami które wiszą tam tylko dla picu gdyż nigdzie ona nie jest zarejestrowana. Sprawdź.

 • Fajny tekst :) Teraz mamy nowego starostę humanistę, pisarza. Wymiata cudne oświadczonka, a bruku nie sięga. Wieszcz nam się trafił.

  A oświadczenie jest osobiste, napuszone, aroganckie, a gdzie ta deklarowana przez Pana Starostę urzędnicza SŁUŻBA OBYWATELOM? Bo słyszałam ten slogan z miodopłynnych ust starosty już kilka razy. Czyżby pusty frazes?

 • Anonim (AE7hVG), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  O prawdzie wiesz tyle co o zarządzaniu, jak nie masz co robić to weż miotłe i pozamiataj.

 • Anonim (ANGqRi), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Grażynko aleś z tą służbą pojechała że ho ho! W tym kraju od dawien dawna obywatel służy do tego żeby utrzymywać urzędników i nie chcieć w zamian niczego.
  2014-04-07, 12:47A ty nie powinieneś zajmować się sprawami urzędowymi w godzinach pracy?

 • Anonim (AN0Yfr), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kierowca zamiatarki pisma nie pisał, więc gadanie, że w tym czasie można było wysprzątać ileś tam kilometrów dróg jest lekko śmieszne. Poza tym, jak czytam te artykuły, to mam wrażenie jakbym czytał "Fakt"... Afera, że hej. Starostwo jest bee, bo nie sprząta - a ulice miejskie piękne i czyściutkie... tak... "Lekko" tendencyjne te Wasze artykuły.

 • 1
 • 2