Andrzej Kisiel trenerem seniorów BKS

Dyskusja dla wiadomości: Andrzej Kisiel trenerem seniorów BKS.


 • Anonim (AtPxaJ), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jakieś info o osiągnięciach trenera Kiśla? Jedyne co udało mi się sprawdzić to 13 miejsce w ostatnim sezonie jego Górnika Złotoryja w słabej legnickiej klasie okręgowej. A to nie najlepiej nam wróży :(.

 • Anonim (AH7fV4), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Miał być Jakub Wołyński, przynajmniej tak słyszałem, młody miejscowy (bolesławiecki) trener i ma doświadczenie w IV lidze, a ze miał by ściągnąć pół świętoszowa to bzdura, w okolicznych klubach jest kilka perełek do wyciągnięcia, młodych utalentowanych chłopaków którzy są skazani na granie w co najwyżej A klasie.

 • Anonim (vrYIQ), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Miał być ale nie jest! Widocznie jeszcze nie czas. Trener Kisiel też jest bardzo dobrym wyborem! POWODZENIA.
  2014-07-12, 14:03Do Ozi: podjedź chłopie do Zarządu i pogadaj z Nimi. Twoje wskazówki i uwagi odnośnie chłopaków z drużyn A-klasowych mogą być bardzo cenne.

 • Anonim (AEwff6), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak dowiedziałem się, że trenerem ma być Kisiel z Legnicy to zbaraniałem! Czy ktoś w Bolesławcu wie dlaczego trener z Legnicy nie pracuje w Legnicy lub okolicach? Bo się na nim poznali i jest spalony. Wy się też na nim poznacie po spadku. Potrafi tylko krzyczeć i wspomnicie moje słowa za rok po spadku.

 • Anonim (vrYIQ), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A co nie załapałeś się na plac za trenera Kiśla?

 • Anonim (eGd8Cj), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kisiel, Budyń jeden hu... to i tak smiech zeby w takim miescie 4 liga byla.

 • Anonim (AH7fV4), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Sądzisz ze na naszych lokalnych boiskach nie można znaleźć utalentowanego chłopaka, który mógłby wzmocnić BKS? Można ale nie o to chodzi wiem ze zarząd ma swoją koncepcje prowadzenia klubu i swoje pomysły i nic mi do tego ale dzięki za dobra rade. W BKS-ie dalej będzie grała armia zaciężna tym razem z okolic Legnicy a naszym wychowankom zostanie kontynuacja kariery w JAWA Otok lub LZS Dobra itp klubach.

 • Anonim (ANUgaH), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Do Ozi: nie wiem o co Ci chodzi? Powiedziałem podjedź do Zarządu i pogadaj! Niewątpliwie w okolicach Bolca gra wielu dobrych i perspektywicznych chłopaków. Nie jestem za armią zaciężną w BKSie! I chcę aby BKS zasilali wychowankowie oraz dobrzy gracze z okolic! Ozi, tak jak Tobie mnie również zależy na BKSie.