Siatkarze z Bożejowic najlepsi

Dyskusja dla wiadomości: Siatkarze z Bożejowic najlepsi.


 • Anonim (AN0j8u), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Turniej świetny, atmosfera i poziom sędziowania bez zarzutów. Jedyny mankament, to drużyna z Osiecznicy, nieprzyjemni ludzie, niesportowe zachowanie i wulgarni zawodnicy. Pozostaje współczuć...

 • Anonim (VBjHO), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Chyba byłeś na innym turnieju albo za dużo kleju wciągnąłeś.

 • Anonim (vrYxX), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kibic ma rację, brakuje kultury niektórym zawodnikom z osiecznicy.

 • Anonim (g6zwO), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Co sie stal z panem Darkiem Pierzchalskim c zy ktos wie jak sie czuje?

 • Anonim (A7ZOeJ), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  żyję :) ale siatkówka chyba zostanie tylko w tv, mam prawdopodobnie zerwane więzadło krzyżowe przednie i tylne i nie zdziwię się jak poszło również więzadło poboczne strzałkowe... to wszystko wyjaśni pewnie za jakiś dłuższy czas artroskopia... Dziękuję za zainteresowanie i pozdrawiam Darek.

 • Anonim (AN0Jwy), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A co dokładnie drogi kibucu masz na myśli mówiąc o braku kultury zawodników z osiecznicy? Brałem udział w tym turnieju i zachowanie wszystkich uczestników moim zdaniem było bardzo przyjazne a cały turniej był rozegrany w bardzo przyjacielskiej atmosferze ;) należą sie gromkie podziękowania organizatorom oraz wszystkim zawodnikom którzy wzieli udział w tym turnieju!

 • Anonim (ANIZMc), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  No Łukasz widzę że kariera sportowa zaczęła się na dobre ;) gratuluje wyniku i liczę na więcej :) jakiś trening w weekend zrobimy oczywiście ku pokrzepieniu serc i ogórków ;).

 • Anonim (AN0joS), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Widziałam mecze Osiecznicy i bądź co bądź zachowanie zawodników nie było miłe wobec przeciwników :) Sama nie gram ale oglądanie skakania sobie do gardeł, w moim zdaniem jasnych sytuacjach jest nieprzyjemne i nie powinno mieć miejsca :) Od prowadzenia meczu jest sędzia :).

 • Anonim (AtPxQt), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  W Bożejowicach panowała miłość i harmonia. W finale grała Osiecznica i zachowanie zawodników było bez zarzutu. Darek trzymam za Ciebie kciuki i wracaj do zdrowia, a w przyszłości na siatkarskie parkiety. Pozdrawiam Piotrek.

 • Anonim (AkNrhi), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Życzę Panu szybkiego powrotu do zdrowia i miejmy nadzieje, że za rok wystartuje już Pan w turniejach. Może zajął by sie Pan trenowaniem kogos? Widząc grę to naprawde rewelacja.