Pralnie w Bolesawcu

 • Anonim (AtPyTt), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Witam, szukam porady która pralnie w Bolesławcu jest najlepsza jeśli chodzi o pranie dywanów, a który zdecydowanie odradzacie? Z góry dzięki za odpowiedź.

 • Anonim (AE7g6h), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Polecam tę naprzeciwko biura zakładów energetycznych. Przyjeżdzają do domu po dywan i go również odwozą. Ceny przystępne.

 • Anonim (AtPyTt), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A jak z samą jakością usługi jest Pani zadowolona?

 • Anonim (AE7g6h), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tak, jestem zadowolona, dodatkowo dla emerytów i rencistów stosują 5 % upustu.
  Oczywiscie trzeba sobie zdać sprawę, ze 20 letni dywan na pewno nie bedzie taki jak nowy, ale mój kupiony jeszcze w byłym "pewexsie " jest w badzo dobrym stanie.

 • Anonim (An27qJ), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Osobiscie nie jestem przekonana co do pralni, dwa razy pralam dywany i nie widzialam oszalamiajacego efektu, a co do prania dywanow shaggy to juz wogole zerowy efekt, wlasnie na Łokietka w pralni oraz w pralni na Jezierskiego natomiast pralnia na Piskowej spalila garnitur meza a brat dal do czyszczenia a plamka nadal zostala w dodatku w gorszym stanie bo zaprasowana... nie wiem... wole sama dywan w domu wyprac.

 • Anonim (AE7gRn), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ja tam polecam na piaskowej, nawet gdy coś się stanie, to zwracają cenę rzeczy powierzonej do prania, zawsze jest gwarancja :) ja bynajmniej jestem zadowolona z ich usług, a oddaję im pranie od jakis 4 lat.

 • Anonim (dRjUyF), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Klient -typowy przykład czlowieka którego nie powinno sie nigdzie obsugiwać! Wszedzie wszystko żle tylko on jest super/.

 • Anonim (An27qJ), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  3335- typowy polaczek nie umiejacy czytac ze zrozumieniem, to samoje opinie i mam prawo sie wypowiedziec, nie moja wina ze akurat mialam pecha i trafilam na niekompetemtnego pracownika pralni... ja nie pisze na forum jesli ktos zachwala pod niebiosa, ze robi swojej firmie reklame...

 • Anonim (ANUZT7), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Na Jezierskiego super.

 • Anonim (AN0Ioa), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ja też polecam na ul. Jezierskiego...

 • Anonim (dRjUyF), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Klient-typowa pusta Polka która wyjechała dawac pupki niemcą za czekolade, przyjechała i wielka dama. Tylko takie osoby piszą w swoim kraju polaczek.

 • Anonim (An27qJ), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Po slowach nie ocenia sie ludzi, ale coz sa ludzie i ludzie, niektorzy zalosni... niereformowalni... ale swoja droga uwielbiam czekolade a jeszcze bardziej uwielbiam czekolada brudzic ubrania i oddawac je do pralni... no coz nie pozostaje mi nic innego jak zakonczyc ta "rozmowe" bo polaczek3335 nie jest dla mnie zadnym partnerem do rozmow skoro nie umie czytac ze zrozumieniem o co pytaja na forum... pewnie na zasilku z MPOS-u siedi i mu sie nudzi a ja Niemcom... ale mam przynajmniej czekoladke hehe...
  the end.