Czy może się powtórzyć sytuacja z nocy 29 na 30 lipca

 • Anonim (AN0AdV), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pytanie do Pana Prezesa Wodociągów. Czy w przypadku ponownej nawałnicy jaka przeszła nad Bolesławcem w nocy z poniedziałku na wtorek 29/30 lipca będzie Pan myślał tylko o finansach Wodociągów i ponownie będzie Pan piętrzył ścieki w kolektorach i zalewał piwnice nic Panu niewinnym ludziom? A może zachowa się Pan jak człowiek i pozwoli przepłynąć nadmiarowi wody przez oczyszczalnię i uchroni Pan wiele domostw przed ponownym zalaniem. Ludzie, których teraz Pan zalewa ściekami kilka lal temu przez wiele dni i nocy walczyli z wielką wodą budując wały zabezpieczające oczyszczalnię teraz spotkała ich sowita zapłata w postaci ścieków w piwnicach. Powinien Pan pamiętać, że nikt z tych co kiedyś walczyli o oczyszczalnię a dzisiaj zostali zalani palcem nie kiwnie. Zna Pan życie, sytuacje lubią się powtarzać.

 • Anonim (ArCfWV), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A oso chozi?

 • Anonim (AE7gVd), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pan Prezes/Prezydent/W. Wojewoda/Prac. PKO/ powinien odpowiedzieć na to proste pytanie. Dobrze, że ktoś je zadał przed nadchodzącymi nawałnicami. Odszkodowania mogą być scedowane na PWiK, spółkę miejską.

 • Anonim (AN0AdV), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A może pozew zbiorowy przeciw P. W. I K. Wszyscy poszkodowani powinni się spotkać i omówić temat. Myślę, że to da do myślenia Panu Prezesowi.

 • Anonim (AkNpYm), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Istnieje szansa na uzyskanie odszkodowań za zalane piwnice, garaże i samochody zalane na parkingach. Czy ktoś z poszkodowanych jest zainteresowany proszę o wypowiedż w tym temacie.