Krzemiński, naucz się dziennikarstwa, proszę…

Dyskusja dla wiadomości: Krzemiński, naucz się dziennikarstwa, proszę….


 • Anonim (V8dvI), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Przecież to rudy lis z przerostem poczucia własnej wartości.

 • Anonim (A81TTb), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Prostytucja, burdele... No, no... ciekawe tematy edukacyjne.

 • Anonim (ePEA3O), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Początek naprawdę dobry :)
  Ale potem kiszka.

 • Komentarz do materiału o mnie na Bolec.info
  Po opublikowaniu felietonu „Dzieci starosty…” zadzwonił do mnie Dariusz Kwaśniewski. Nie była to spokojna rozmowa. Dariusz powiedział m.in. że ma wielu nauczycieli, którzy wygadują na niego bzdury i donoszą na niego do Piotra Romana, nawet biorąc duże pieniądze z organizowanych przez niego zajęć dodatkowych.

  Pytał mnie Dariusz o zarobki za prelekcje, ale sprawy sobie nie zdawał, że płaci za nie Stowarzyszenie. A to, że wykłady są płatne uznał za interesującą informację.

  Myślałam, że napisze coś sam. Ale pisaniem zajął się Krzysztof Krzemiński, którego Kwaśniewski po ostatnich wyborach zabrał ze sobą do starostwa. W starostwie Krzemiński zasłynął głównie z umiejętnego komplementowania szefa. Pewnie obaj za sobą tęsknią, kiedy stanowisko Krzemińskiego zredukowano. A że jestem znana z kontrowersyjnego szanowania każdej miłości, tej męsko-męskiej też, niech im idzie na zdrowie.

 • Anonim (AjWdjC), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pani Grażyno, a co ma do tego wszystkiego Kwaśniewski i jego informacje dotyczące donosów, pieniędzy z projektu i jego relacji z Krzemińskim?

 • Anonim (euIiQr), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Doprawdy Kiliński nie kumasz?

 • Po moim tekście Marcin Marczewski próbuje teraz wymiksować się z redakcji, że on niby nie jest kolegą redakcyjnym Krzemińskiego. Żeby było śmieszniej, jakiś czas temu e-mail podpisany jako Katarzyna Bodzioch, został wysyłane do nas z serwera IBM Polska, gdzie pracuje/pracował... Marczewski. W sumie to nie wiem, kto do nas pisał, czy faktycznie Bodzioch, czy jednak Marczewski. I gdzie ta redakcja właściwie jest? Czy we Lwówku, czy w Bolesławcu, czy w Krakowie, czy może w siedzibie IBM Polska?!

 • Anonim (euIiQr), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ja Panu wyjaśnię, gdzie oni z tego Byle. Info są:

  Biuro jest w Bolesławcu na II piętrze, w ruderze na Kościuszki. Tam teoretycznie siedzą na dyżurach dwugodzinych profesjonalni dziennikarze dwaj (znaczy się małżeństwo K z okolic Bolesławca).

  W Krakowie siedzi włascielka-redaktorka z meldunkiem we Lwówku Śląskim i pewnie ma swoje M2 lub M3 na jakiemś krakowskim blokowisku.

  A w małym boksie z dykty w IMB Cracow siedzi i rąbie po 12 godzin na dobę w korporacyjnym uniformie emem Marczewski Mięta Boy.

  Tylko Kazimierz jest dosłownie wszędzie. Na dożynkach, chrzcinach, weselach, ślubach i "w takim domku bez katów czerwonym".

  Pozdrawiam.

 • Anonim (qWY4Z), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czytałem o "Dzieciach... " i nic nie skumałem o co chodzi Grażynie bo tytuł mi ni jak nie pasował do tekstu. I co za różnica gdzie jest redakcja. Dajcie sobie spokój z Bolcem Istotne bo przestanę Was lubić (no może lubieć? ).

 • Anonim (AE4mg4), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  To nie prostytucja była tematem tego filmu, a przymuszanie do niej, handel ludźmi. Przecież ofiarą padają właśnie młode dziewczęta. Należy ostrzegać przed takimi sytuacjami.

  Miałem nadzieję, że zamiast (trochę bez sensu) dyskutować i wciągać w spiralę nienawiści kolejne osoby pani Grażyna napisze jednak kilka słów o tematyce tych spotkań i sposobie prezentacji przez nią. Czy naprawdę to mogą być słowa bulwersujące?

 • Anonim (AE7F0B), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Proszę wszystkich nie piszcie że Krzemiński to dziennikarz - przecież on jeszcze wczoraj był - jest D. J. - przedwczoraj w starostwie, rzecznikiem" czy, konferansjerem" itd. itp.... Gdzież ten chłopaczyna nie był i czegoż nie robił? Od tygodnia zaś słyszę że tym razem jest, najlepszym", dziennikarzem" w, najlepszej" redakcji Bolec. Info... Pamiętam spotkanie w B. O. K. - M. C. C. Z panem Pospieszalskim jak też, zabłysnął" pytaniem podważającym fachowość i kompetencje tego WSPANIAŁEGO DZIENNIKARZA. Nie no po prostu brak słów jak czytam że ktoś pisze o Krzemińskim, dziennikarzu"...

 • To, o czym mówię i mówiłam na edukacji filmowej, było często opisywane na naszych łamach. W wyszukiwarkę wystarczy wpisać "edukacja filmowa".
  O filmie "Przeznaczone do burdelu" opowiadałam, kiedy sprowadziłam ten film w 2005 czy 2006 roku na realizowany w BOK mój projekt edukacyjny "Każdy sam najlepiej wie, co go kręci, a co nie".
  Kiedy chciałam puścić "Pianistkę" w Forum w 2004 roku, była niepewność dyrekcji, że zbyt kontrowersyjny. Ale się udało :)http://www.istotne.pl/a386.php
  Niektórzy starsi pamiętają jeszcze wcześniejszą aferę z puszczeniem w Forum "Dogmy". Dawne czasy, ale ataki na osoby, którym zarzuca się "niepoprawność moralną", wciąż te same. Tylko wtedy nie używało się terminów "skrajny liberalizm" i "gender".
  A tu wklejam jeden z artykułów, który opublikowaliśmy w 2011 roku na temat edukacji filmowej Stowarzyszenia.

 • Czytając tekst Krzemińskiego odniosłem wrażenie, iż Grażyna jest kontrowersyjna, ponieważ głosi wiele kontrowersyjnych poglądów o kontrowersyjnych sprawach w tych kontrowersyjnych czasach. "Pikanteria całej sprawy" - jakiej sprawy? Toż to wykwit znudzonego umysłu, który nie gnuśniałby tak, uczęszczając na wykład zmuszający do myślenia w szerszych horyzontach.

 • Anonim (ANui24), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Grażyno, proste pytanie - czy masz odpowiednie przygotowanie i wykształcenia, aby w BOK realizowano "twoje projekty edukacyjne"? Pewnie będzie czekało na opinię moda :).

 • xyz, w BOK nie są realizowane projekty Grażyny. Z tekstu Krzemińskiego nic się nie dowiedziałeś, więc wyjaśniam: organizatorem projektu jest Stowarzyszenie Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej, niezależne od BOK czy miasta. To ono ma kontakt z Grażyną. Realizuje ona ich projekt i ich scenariusz. I jest oceniana bardzo dobrze. Kwalifikacje posiada, stowarzyszenie weryfikuje prelegentów.