Z winylu na mp3?

 • Witajcie,Czy ktoś ma sprzęt tutaj w Bolesławcu, aby zgrać starą czarną płytę (winylową) na format cyfrowy (.mp3)?. Mam jedną, jedyną płytę, a na niej mam ważne utwory, które chciałbym wreszcie odsłuchać... nie mam gramofonu :(Ile za taką usługę musiałbym zapłacić? Płyta winylowa jest w dobrym stanie... śpiewa na niej mój wujek i dla tego to pamiątka.Czy warto kupić gramofon?

 • Ja mam dobry przetwornik A/D. Potrzeba tylko gramofonu.

 • Anonim (AMO5hw), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Cyfrowy gramofon można kupić w markecie już od ok. 80zł.

 • hmm.. a może ktoś ma i za mała opłatą mi skonwertuje? po co mi gramofon :D... nie mam miejsca :P

 • Anonim (AE7gq1), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pomyśl co kupisz za 80 zł... Gówno z gniazdem USB, dobry gramofon np. Adam MUSI KOSZTOWAĆ ponad 5 stówek. Kolega kupił ostatnio klasyka Sony PS-4300 lekko wartego 2 tysie. Jakże to pięknie gra!

 • Anonim (AkNNAC), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  No fakt, za 80 złotych nie kupisz absolutnie nic wartego uwagi. Do mojego gramofonu sama iglica kosztuje 70zł a wkładka ponad półtora stówki... Sam gramofon, hm... Drogi jest, nawet bardzo. Ale warto, dźwięk jest wręcz wyśmienity! Jak z CD plus te "sentymentalne trzaski" z lat siedemdziesiątych.
  Marcinie jak chcesz to przegram Ci tą płytkę ale na Audio CD lub MiniDisc a potem sobie to zripujesz na kompie do MP3 sam. Przegranie bezpłatnie oczywiście. Zapłacisz mi tylko kilka złotych za płytkę AUDIO CD gdyż tylko na takich nagrywa moja stara, stacjonarna nagrywarka Audio cd.

  Zerknij tutaj:

  Znajdziesz tam na mnie namiary w moich filmach, pisz na e-mail. Mam nadzieję że Redakcja nie wywali mi tego posta gdyż nie szukam kryptoreklamy tylko chcę pomóc fanowi Vintage.
  Pozdrawiam Wujek.