Jak Galeria Wpłynie Na Rozwój Społeczny

 • A więc nasuwa się pytanie jak nasza galeria wpłynie na społeczność mieszkańców? Na portalach typu bolec info i istotne można poczytać szereg ludzi którzy już zaczynają skreślać naszą nowa otwartą galerie no może są powody że mamy 3x C, 2x Rosmanów, itp no ale wiemy że to dopiero część najemców no ale widać że tłumy Bolesławian przybyło do galerii czekamy aż na dobre ruszy a teraz wypowiadamy się na jej temat jak wpłynie na rozwój społeczny :).

 • Anonim (AE7Fod), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Co to za bełkot?

 • Anonim (AN0WBn), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ci których będzie stać na robienie zakupów tam będą je tam robić. Nie oszukujmy się jednak będzie to niewielka ilość mieszczkańców naszego miasta. Po jakimś czasie i ten przybytek znudzi się i Ci którzy do tej pory jeździli na zakupy do Wrocka czy Legnicy dalej będą jeździć. Na poczatku będzie szał a potem wszystko wróci na stare tory bo to co nowe ciekawi a potem powszednieje.

 • Ja jednak liczyłem na Burger King ogólnie to sklep RTG215 jest dość drogi pewnie nie utrzyma się zbyt długo house jak dla mnie ma fajne ciuchy i mam zamiar sobie tam coś kupić. Jednak galeria może się utrzymać tylko dzięki tańszym sklepom i tyle a Rossmann to raczej byle jaka drogeria, C jakoś mnie nie obchodzi już lepszy jest ten w cerfurze ale to i tak drogo i tyle.

 • Anonim (AN0b6N), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  LOL nijak, jak moze wplynac jakas tam mini galeria na ludzi w takim miescie, w ktorym kazdy boi sie o prace, lub niedawno zostal zwolniony, serio ludzie maja wieksze problemy. A tlumy biora sie z tego ze wiele jest przyjezdnych ciekawskich, moze pierwszy raz widza "takie cos". Za miesiac dwa beda tam luzy i wtedy mozna wybrac sie cos kupic, obecnie bezsensowne jest wybieranie sie gdzie wiekszosc to "turysci" ogladajacy tylko nic nie kupujacy.
  2012-11-25, 13:41Sorry - za miesiac to beda tez tam tłumy, w koncu okres swiateczny, wiec najlepiej bedzie sie wybrac po nowym roku.

 • Zobaczymy co jeszcze nam przybędzie podobno do końca roku ma być już w 100 % wynajęta powierzchnia handlowa. Tak turyści głównie ludzie z Lwówka będą tu przybywać bo za daleko mają do JG czy Zgorzelca no i Lubań ale ci pewnie bardziej wolą Zgorzelec zobaczymy jak to będzie z tą galerią.

 • Anonim (ANGZyh), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Rafi zaczyna być już tak samo upierdliwy jak Przemysław. Koniecznie musi coś napisać w każdym temacie nawet jak nie ma nic do powiedzenia. Bełkoczą już prawie identycznie. Są również tak samo na bakier z gramatyką i ortografią.

 • Anonim (ANGDxC), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Lokin - zgadzam się z Twoją opinią w stu procentach.

 • :) Miło mi ale ja się nie nazywam Przemysław i to nie ma nic wspólnego z polityką ale ten temat jest mojego autorstwa więc wypowiadam się tu ile chce :).

 • Pewnie na rozwój nijak nie wpłynie ale juz można zauważyć że jest powszechne poruszenie .Centrum miasta tętni życiem nawet wieczorami.Widać że coś się dzieje i to bardzo fajne.Niby taka maleńka galeria a jednak cieszy :)

 • No tak miasto zaczyna żyć i to poprawiło życie miasta w godzinach wieczornych w mieście w taki sam sposób jak dni ceramiki.

 • Anonim (AkNvPg), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie wypał z tą Galeria klitka mamlą.

 • Gdyby /zamiast basenu oraz BOK-MCC / wybudowano wielką halę targową na wzór Krakowskich Sukiennic na całym placu Popiełuszki i oddano ją w niedrogą dzierżawę Bolesławieckim kupcom to niewątpliwie wpłynęło by na rozwój gospodarczy Bolesławca.
  W takiej formie jak obecna dostępna jest wąskiej grupie bogatych firm kupieckich oraz dosyć wąskiemu gronu klientów. Galeria jako miejsce masowych zakupów nie ma co liczyć. Liczyć może jedynie ratusz. To jedyny prawdziwy wygrany na tej inwestycji. Swoją drogą czy komukolwiek firmę otwierał prezydent miasta? Oby nie stało się tak jak z klientami banków Przed podpisanie umowy jest się tam klientem a po podpisaniu Dłużnikiem.

 • BOK-MCC to był dobry pomysł jak i przebudowa kina bo to co stało przed rozpoczęciem budowy to nie było ciekawe. Po drugie dlaczego chcesz budować hale targową co jest w mieście który liczy 500 tyś mieszkańców? Kraków ma z tego zysk a co by miał Bolesławiec? Mamy 2 targowiska i z tego co wiem to ma być przebudowa targowiska wesoła. Po trzecie park wodny orka też jest dobrą inwestycją tylko ceny biletów wysokie. Po czwarte galeria handlowa to i tak ciekawy pomysł bo kiedy turysta wyjdzie z kina czy z BOK-MCC lub parku wodnego będzie chciał zajrzeć do galerii i powiedz mi Przemysławie gdzie ty tu widzisz coś złego? Bo ja nie :).

 • Społeczeństwo rozwinie się umysłowo i fizycznie. Dorośli zaczną się rozmnażać. Dzieci będą się dobrze uczyły. Wszystko to za sprawą kilkunastu sklepów usytuowanych w jednym miejscu i nazwanych Galerią. :D