Grażyna Łucka uhonorowana za działalność na rzecz Łazisk

Dyskusja dla wiadomości: Grażyna Łucka uhonorowana za działalność na rzecz Łazisk.


 • Anonim (AE7wQo), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Gratulacje Pani Grażyno, świetną robotę Pani robi dla Łazisk!

 • Anonim (AE7Fs2), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A ja pamiętam panią Grażynkę jako mamę naszego ucznia, w szkole również bardzo się angażowała i dała się poznać jako przemiła osoba, do dziś wspominamy studniówkę w Brunowie :).

 • Anonim (eQ5RAp), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jestem innego zdania niz przedmówcy... kiedyś bym się zgodziła z tym wszystkim ale na ten moment jest to kobieta, która sie udziela i coś robi ale tylko wtedy gdy może coś z tego ugrać dla siebie a jesli ktoś jest już zbędny, niepotrzebny to ma go dosłownie w d*e i dla mnie jej aktywnośc nie jest pracą społeczną! Nie wspominając o byciu fałszywym i bezczelnym wobec drugiego człowieka. Śmieszą mnie zachwyty nad tą osobą ale trzeba spojrzeć prawdzie w oczy -to już nie jest ta sama Pani Grażyna co kiedyś!

 • Anonim (AtPxaB), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie urodził się jeszcze taki, którego by wszyscy podziwiali bezgranicznie. Nie daj Boże kogoś pochwalić w internecie, zaraz się znajdzie kilku, którzy będą mieli odmienne zdanie. Osobiście gratuluję Pani Grażynie wyróżnienia i życzę dalszego, równie owocnego działania.

 • Anonim (qWCet), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Każdy ma wady ale Pani Łucka robi dobrą robotę a jako wytrawny polityk wie że trzeba brylować na salonach i jest jak lwica pośród malutkich owieczek swojej wioski, ludzie pracują a Łucka bryluje.