Instruktor nauki jazdy: nie dla WORD-u w Bolesławcu

Dyskusja dla wiadomości: Instruktor nauki jazdy: nie dla WORD-u w Bolesławcu.


 • Anonim (AE7F9L), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  E tam.

 • Jeżeli będzie wyznaczona trasa egzaminu to nie zakorkuje miasta ;).

 • Anonim (Ak5qud), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Panie Gergont, kiedy w Bolesławcu ostatni raz można było zdawać prawo jazdy, po ulicach jeździły 3 Syrenki i 4 Warszawy. Eh, porównanie po byku.
  2013-10-14, 13:45*Pani (pardon) :).

 • Anonim (qvaNG), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  40-50 osób będzie zdawać, no to pozdro. Ale tak serio ile będzie przystępowało do egzaminu praktycznego jak jest taki bajzel z tymi nowymi testami.

 • Anonim (AreN3E), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Popieram tego instruktora w 100%! Ci wszyscy wyżej postawieni zawsze wszystko wiedzą najlepiej, a tak na prawdę g... wiedzą. Wypowiedź pani Gergont jest wisienką na torcie! :D Temat rzeka, strasznie podnosi ciśnienie, po tym co tutaj teraz przeczytałam, to już nie wiem czy śmiać się czy płakać.

 • Anonim (AE7gRD), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  I święta prawda! Jesli 40- 50 osób bedzie dziennie zdawać to ciekawe ile bedzie sie dziennie szkolić! Bozeby zdawać 1 godzinny egzamin to trzeba najpierw wyjezdzić 30 godzin -Lką.

 • Anonim (AN0CDk), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  40-50 osób będzie zdawać a ile z nich zda?

 • Anonim (ALSjtH), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  I o to właśnie typowy Polak płacze że pracy nie ma a jak już coś ma być to i tak nie dobrze... żenada.

 • Anonim (ANUfKH), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Artykuł jakby pisany przez pracownika WORD-u w Jeleniej Górze. Może to tekst sponsorowany? Na szczęście nie Prezydent, Starosta czy najbardziej zainteresowany Dyrektor z Jeleniej Góry mają ostatnie zdanie w tej sprawie tylko Marszałek Województwa. Na szczęście... Wierzmy w mądrość Pana Marszałka!

 • Anonim (AN0mcP), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  " Kiedyś w Bolesławcu też kierowcy uczyli się jeździć i miasto wcale nie było zakorkowane. ".

  Blagam, powiedzcie mi ze ta kobieta zartuje... jak mozna porownywac dawne czasy kiedy bylo duzo mnie jaut na drodze! Na litosc boska...

 • Anonim (AtPyZ6), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Trzeba sie zastanowić jakie anonimowy instruktor może miec korzysci z tego, że WORD-u nie będzie, a jakie poniesie straty jeśli takowy będzie? Akurat argument, że zyskają lokalne kanjpy jest dość słaby... moze w niewielkim stopniu stacje paliw. Jakieś pomysły?

 • Anonim (AN0QwB), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Powodzenia życzę jak akurat najwięcej egzaminów będzie jezdziło o 14. 00. Teraz jak wyruszą ludzie z ceramiki na Kościuszki nie idzie dojechać normalnie do ronda a co dopiero jak stanie tam parę egzaminów to będzie atrakcja :D Dobrze ze ja kończę prace o 17.

 • Anonim (AE7gRD), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Korzyści i straty są takie że trzeba wymieniać auta. Jeśli to jelenia to colt a jak legnica to toyota. Nowy rok blisko i trzeba by sie na coś nastawić bo potem bedziecie jęczęć że inne auto na kursie a inne na egzaminie :/ marszłałek dyskutuje w wordem i starostą a czas leci a decyzji nie ma. Ciekawe kto zyska?

 • Anonim (AreN3E), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Najgorsze jest to, że nie ma żadnej konkretnej decyzji w tej sprawie. Najbardziej cierpią na tym szkoły jazdy. Głupi ludzie czekają nie wiadomo na co, liczą że ośrodek tutaj powstanie, a szkoły nie mają nowych kursantów. Jeszcze wam pozamykają je przed nosem i tyle się będziecie szkolić na miejscu!

 • Anonim (AN0W23), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bolesławiec "będzie" zakorkowany? A co już się dzieje za sprawą naszych genialnych skrzyżowań z równie genialnymi ustawieniami czasowymi sygnalizatorów świetlnych serii S-? Żeby spokojnie dojechać do pracy przejeżdżając całe miasto powiedzmy ze staszica na osiedle 40lecia w godzinach 11-16 nie licząc paru minut między tymi godzinami gdzie ruch jest mniejszy. Trzeba wyjechać z godzinę wcześniej. Bo przecież na każdych światłach kolejka po parę aut. Najgorzej jest od strony żwirki w karola miarki. Puszcza 2 i pół auta. A to pół to czasami jest trzecie w zależności jak szybko pozostała dwójka ruszy, wyjazd z jana pawła to też tragedia. Wyjazd od strony wodociągów w zgorzelecką? Masakra. Wszędzie lipa total. Może by tak jakiś analityk by się tym zajął co to powylicza wszystko zrobi kalkulacje aut przejeżdżających przez ulice w godziny szczytu. Okresy zapalania się świateł, może wreszcie jakiś rzut zielonego na raz w jedną stronę. Ale nie... przecież wszystko koszt many. A jak wiadomo galeria sama się nie wybuduje. Jeszcze eLek tu brakuje. Cały ten okres czasu bolesławiec STOI!

 • 1
 • 2