Ogłoszenie

 • Anonim (AE7FeW), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Busia nie denerwuj się. Nie warto. Narobiłaś deklom smaku i stąd u tych życiowych nieudaczników taka reakcja. To typowe dla takich gołodupców.

 • Anonim (ANUuJl), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Chu. Wam wszystkim w dupe!

 • / Nie trzeba lae jest małe ale musisz od tego odprowadzić podatek :) bez tego cie urząd złapie za tyłek :).
  2013-01-24, 18:31Jeżeli to jest jedno razowe to nie trzeba jeżli to jest działalność na zasadzie handlu to już trza się liczyć że podatek odprowadzić musisz innaczej jest to nielegalne.

 • Anonim (AN0EdQ), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Rafi. Co Ty chlopie wiesz o dzialanosci gospodarczej?

 • Anonim (dRjUhy), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jakie buraki, wszyscy tak oddajecie te podatki? Nie bądżcie bardziej papiescy od papieża!

 • Anonim (AkNs9w), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Biusiakłapusia nie przejmuj się tymi co wyzywają Cię od złodzieji bo nie odprowadzisz podatku i rób swoje. Ten Anonim co z Toba dyskutuje to pewnie jakiś urzednik co żyje z naszych podatków, które wcześniej zostały zrabowane (tak zrabowane) podatnikom aby oni- urzędnicy mogli bez wysiłku dostać te 2 - 3 tysiące złotych+ premia, wykonując nikomu nie potrzebną robotę i uwazając, że są potrzebni gospodarce. Moim zdaniem żyjemy w stanie wyższej konieczności i musimy chronić swoje dochody przed pazernym państwem i samorządem aby utrzymać swoje rodziny. Według takich jak anonim obronic swoje dochody przed US i ZUS to przęstępstwo a życie ze zrabowanych pięniędzy to już nie.
  Pewnie gdyby nie szara strefa to gospodarka w Polsce byłaby już pozamiatana.
  Chyba większość urzędników myśli, że pieniądze biorą się z drukarni a nie z obrotu w gospodarce.

 • Anonim (AE7ZYq), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  E, no znowu nikt az tak daleko nie pojechał i od złodzieji mnie nie wyzwał, a zresztą nic jeszcze nie sprzedałam więc za co i komu miałabym płacić " od dochodu", którego nie było. A poza tym nie szukam dochodu, robienie tortu artystycznego traktuję jako hobby z realizacją raz na kilka miesięcy więc nie moze być tu mowy o zadnych dochodach, moje pytanie dotyczyło niezamieszczenia ogłoszenia akurat mojego, bo pełno podobnych jest zamieszczanych a to ktoś robi na zamówienie jakies ozdoby, a to swetry, to to jest stały dochód a tu mi nie zamieszczono i chciałam wiedziec z czystej ciekawości. To tyle. Robię fajne torty dla znajomych i rodziny, ale chciałam, zeby obcy tez zobaczyli moje cudeka. Tyle na ten temat. Pozdrawiam wszystkich, którzy choc troche zrozumieli o co mi chodziło: }.

 • Anonim (AN0U0m), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie przejmuj się prymitywami i rób swoje ;).

 • / Dużo :) to że nawet sprzedając meble czy na allegro jest to poprostu nielegalne należy nawet odprowadzić podatek od tego :).

 • 1
 • 2