Zakaz Wejścia Na Wiadukt Kolejowy

 • Czy to nie aby głupie żeby tam nie wchodzić? Czy aż tak jest niebezpiecznie? Podobno jest chodnik tam więc w czym rzecz że nie wolno tam wejść? Można by było zrobić tak zwana widokówke na miasto i oklice.

 • Anonim (AtPxKw), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zakaz jest dla tych co nigdy tam wejść nie zamierzają. Jak ktoś chce to wejdzie i zakaz mu w tym nie przeszkodzi.

 • Anonim (Am6uU0), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zakaz też nie obowiązuje tych co mają odpowiednią ilość promili we krwi.
  Proszę tylko nierzucajcie butelek od piwa na OBWODNICE - tam chodzą i jeżdzą ludzi.

 • Anonim (AN0bFI), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  To jest dla pracownikow kolei, kiedy ty w koncu ruszysz mozgiem.

 • / To wiem że dla pracowników... mi chodzi dlaczego my nie możemy i jesteśmy za to karni mandatem 50 zł.

 • Anonim (AE7g5t), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Za mało... przynajmniej 1000 żeby się nauczyć. Wzdłuż autostrady jest pas awaryjny, czy to oznacza, że można nim się poruszać, jeździć rowerem? Taka równa nawierzchnia... Na słupy wysokiego napięcia są drabinki, czy to oznacza, że można na nie się wspinać? Podobnie jest z wiaduktem. Jak trachnie cię pociąg i rozsmaruje po piaskowcowym murze, to zrozumiesz, że to nie deptak. Nawet za prusaków to nie było miejsce do podziwiania panoram. Od tego mieli wieżę widokową na Piastów.

 • / No ale czegoś takiego w Bolesławcu nie ma z tego co wiem to ten deptak jest odzielony od torów :) a porównując jakiś pas awariny czy drabinki to raczej mało ma to do siebie :).

 • Anonim (AE7g5t), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie namawiam by tam wchodzić, ale nie ma tam żadnej barierki oddzielającej przejście od torów. Wiadukt jest wąski stąd podczas remontu dołożono taką swoistą betonową "nadstawkę", której część jest takim przejściem technicznym. Nawet gdyby zamontować tam barierkę to efekt może być taki jak przy wychylaniu się przez okno z jadącego pociągu... głowa zostaje na słupie... Tu pociąg jedzie z wystarczającą prędkością i w odpowiedniej odległości by nawet przypadkiem taką głowę odbić na jego froncie. Nawet na najwyższym moście na świecie Milau we Francji nie można się zatrzymywać by podziwiać widoki, podobnie z wrocławskim rędzińskim. Taka specyfika tych obiektów. Po prostu nie taki jest cel ich budowy. A dla widoków mogłyby władze miasta pomyśleć nad odnową wieży w lesie przy ul. Piastów.

 • / Mogli by ale dlaczego tego nie robią? :) bo kasy nie mają :) na placu zamkowym i koło pomnika z lwami znajdują się wieże zostały odnowione ale w jakim celu? Żeby pieknie wyglądały?

 • Anonim (AHdFMX), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dawaj Rafi co tam 50 złoty?
  Chętnie obejżymy zdjęcia twe twoje.

 • Anonim (AN0bFI), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Rozkmina 15 latka.

 • Anonim (AE7Lb7), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jakby miasto pomyślało, to jeszcze by siano na tym zrobili... Na zachodzie z takich miejsc robią użytek, tylko Polska jest takim dziwnym krajem, gdzie wszedzie wszystkiego sie zabrania. A moze by tak otworzyć jeden z filarów wiaduktu (które i tak stoją pozamykane), gdzie można by było się dowiedzieć coś o historii, napić kawy - spokojnie w takim filarze można by było coś takiego otworzyć. Nad filarem jest wystarczająco miejsca, zeby wpuscić kilka osób i zamontować barierki ochronne, aby było bezpiecznie... Luneta na kase mogłaby się też tam znaleźć. Wstęp zrobić płatny i już coś grosza dla miasta by wpływało. Prócz tego jedno-dwa miejsca pracy dla historyków, których tylu mamy bezrobotnych... A tu tylko zakazy, zakazy, zakazy... które i tak były, są i będą łamane... To jest właśnie nasz chory kraj!

 • Mnie zakaz kompletnie nie interesuje. Mam ochote to wchodzę.
  Jak ktoś jest sierota i nie umie zachować ostrożności i uwagi, że ochron kolei idzie to niech nie wchodzi.

 • Ludzie i tak tam chodzą korzystając z przeprway na drugą strone rzeki :).

 • Anonim (AtPxV9), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Moja dobra rada: "nigdy nie przestanę tęsknić", to może zrób coś, żeby nie tęsknić a być razem, po co masz tak bezcelowo i ciągle tęsknić? Przecież taka tęsknota jest męcząca i myślę, że należałoby jej zapobiec, po prostu umawiając się z daną osobę, za którą "nigdy nie przestaniesz tęsknić". Jak już będziecie razem, bo chyba nie ma przeszkód, to wtedy na pewno przestaniesz wreszcie tęsknić ;(.

 • 1
 • 2