Ranking szkół średnich 2013

 • Anonim (AtPxk1), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie
 • Anonim (ALXIqy), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dopóki Pijarzy nie poprowadzą szkoły, to nie ma szans na pierwszą dwudziestkę :).

 • Anonim (qvPBL), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A nie ma co się śmiać z Pijarów! Nareszcie byłaby konkurencja dla ogólniaków w Bolesławcu. Gdyby nie mądre dzieciaki i mnóstwo korepetycji- na pewno I LO nie byłoby nawet w pierwszej pięćsetce.
  Pijarzy, Salezjanie, Ufo czy Mędrcy z Dalekiego Wschodu- co to za różnica? Niech w końcu ktoś zacznie uczyć porządnie naszą młodzież!

 • Anonim (A81YeC), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak to lecialo panie czlonku Kwasniewski? "prawdopodobnie najlepsze szkoly na swiecie"? No tak, prawie robi roznice :).

 • Anonim, 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  No ale jaka będzie różnica między szkołą pijarów a 1 czy 2 LO? Porządnie uczyć? Będzie uczyć tak jak każda inna by mogła gdyby zagwarantowano im takie same warunki czyli maks 20uczniów w klasie... i tylko to będzie jedyny atut tej szkoły... bo z uczniami to wiadomo jak to będzie... będą to po prostu najlepsi i tyle tak jak dotychczas przyjmował 1 czy 2 tak teraz ojczulkowie.

 • Anonim (qvPBL), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie sądzę, aby jakość nauczania gwarantowała tylko liczebność uczniów w klasie. Są takie asy wśród nauczycieli, że nawet 10- osobowe klasy przez nich nauczane niewiele wiedziałyby. I nie ma co czarować- wszyscy uczniowie wiedzą kto nie potrafi uczyć. Im więcej szkół w mieście- tym większa konkurencja= musi wzrastać jakość świadczonych usług. Zresztą niepotrzebnie się wypowiadam, bo jestem zwolennikiem szkół prywatnych. Najchętniej zapisałabym dziecko do takiej szkoły i zamiast dużej kasy na korepetycje- zapłaciłabym czesne.