Policjant po służbie pomógł starszej kobiecie

Dyskusja dla wiadomości: Policjant po służbie pomógł starszej kobiecie.


 • Policjant okazał się być człowiekiem, bo każdy człowiek by zrobił dokładnie tak samo.

 • Anonim (qfD1n), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czyli jak dzien wcześniej złamała noge to juz leżała dobę w domu. Policjant sie okazał człowiekiem a inni sąsiedzi jak zwykle nic nie słyszeli.

 • Anonim (dRjie1), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Policjant? I co z tego? Moze straznik miejski tez?

 • Anonim (v34Om), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  ... ano, proszę zwrócić uwagę na tytuł. Sensacyjnym jest, ze to POLICJANT, w dodatku po słuzbie. On pomógł, a przecież nie musiał, każdy inny tak, ale policjant?

  Gdyby pomagającym sasiadem był młodszy referent z gazowni, to nikt by z pewnością nie epatował jego zawodem ani miejscem pracy, ale POLICJANT? Rzecz niebywała i koniecznie wymagająca powiadomienia mediów.

  Podobne newsy były o uczynnych strażnikach miejskich, a ja zadaję sobie pytanie, czy obowiązkowe noszenie czapki z otokiem tak uciska głowę, że ich rzecznikom rozum odbiera, czy też rzecznikami w "organach siłowych" bywają za karę Ci z drogówki.

 • Anonim (ANunBh), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Przypadkiem padlo na policjanta. Rownie dobrz moglbaby to byc sprzataczka, spawacz, hydraulik, drwal, betoniarka (kobieta betoniarz), kopacz dołów, konserwator powierzchni płaskich. Padło jednak na policjanta. Teraz dać mu premię i awans.
  2013-04-08, 15:18Dzisiaj dzwoniłem po karetke bo sasiad zle sie poczuł, jeste raperem, napiszcie newsa pls.

 • No właśnie... to sensacyjna i niebywała wiadomość, że policjant akurat komuś pomógł :)

 • Anonim (qs8L4), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  No i co, że policjant. To obowiązek każdego by komuś pomóc!
  Złotem go nie obsypcie czasem.

 • Anonim (An27qJ), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Polycjanty nigdy nie są po służbie!

 • Anonim (AE7gvZ), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Hee dobre. Juz nie macie o kim pisac tylko o pieskach. Przeciez to nie gwiazdy czemu o mnie nie napisza tez pomogłem nie jednej osobie. Niech oni sie wezma za porzadna robote a ne łapac pod sklepem pijaków. A jak zobacza wiekszz grupe osób to srają... w gacie. WielkieH.

 • Anonim (Ak5cdJ), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ciekawe skąd wiedział gdzie staruszka się znajduje? I w jakim jest stanie.

 • Anonim (AkE9cI), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Powiem Wam dlaczego jest to informacja godna uwagi. Otóż ta staruszka ma nie jednego sąsiada ale jednak ten jeden, który jest Policjantem jest na tyle inteligentny, że potrafi usłyszeć i rozpoznać dźwięki, które nie jeden z Was w ogóle by nie usłyszał. Policjant domyślił się, że mogło coś się stać. A gdzie byli inni? Przecież ta staruszka leżała tam od wczoraj? Nikt nie słyszał, może nie chciał słyszeć? A może słyszał ale pomyślał, że "stara Baba" wariuje? Dlatego warto jest mieszkać obok takiego człowieka, który potrafi dostrzec, usłyszeć... i to jest właśnie Policjant. Dziękujemy Wam Drodzy Policjanci.

 • Anonim (AE7g6n), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Normalny ludzki odruch. Policjant po służbie, na służbie. Chore. Liczy się człowiek...

 • Anonim (AE7HNm), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A dlaczego wam przeszkadza że piszą o policjancie! Jak wam się będzie krzywda dzieje to pierwsze co zrobicie to wykręcicie 997. Teraz to policjant jest najgorszy, ale to nie wy przysiegacie nieść pomoc ludziom w kazdym przypadku czy to w słuzbie czy po sluzbie równiez z narazeniem własnego zycia. Kilka lat temu pomogłem straszej kobiecie wyjść z rozbitego pojazdu i wezwać pogotowie... gdzie w promieniu 25 metrów stało z 30 gapiów, którzy nic nie zrobili. Jedna wielka znieczulica. I tak jest w życiu codziennym. BRAWO DLA POLICJANTA.

 • Anonim (dRjiCk), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Policjant a właściwie porządny człowiek zrobił to co powinien zrobić każdy z sąsiadów starszej pani a nie wata w uszy. - znieczulica.

 • Anonim (ANunBh), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  PATRIOTA TY cepie przeczysz sam sobie skoro przysiegal to za co mu bic brawo. Rozumiem gdyby to był kominiarz.