Droga między Łaziskami i Bolesławcem

 • Anonim (ejpjMa), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Witam, mam pytanie do ludzi którzy żądza w tym bolesławcu, kiedy ktoś zrobi droge wjazdową do bolca od strony Łazisk, to jest kpina, gdzie pieniądze z tej całej Uni. Panie Przybylski?

 • Anonim (A7ZVSt), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jasiu! "... rządzą w tym Bolesławcu" Podkreśl to wężykiem!

 • Wszystkie drogi wyjazdowe w tym mieście są dziurawe celowo, tulu już mieszkańców nawiało z miasta że "magistrat" i Starostwo chcąc powstrzymać dalszy wypływ ludności celowo ich nie naprawia. Natomiast pielgrzymi do "bazyliki" poradzą sobie i na dziurawych drogach...

 • Anonim (ANGMmp), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kiedy Pan Starosta Cezary Przybylski weżmie do galopu swojego zastępcę, któremu podlegają drogi? Ulica Staszica to wielki tor z przeszkodami, Dolne Młyny jak szwajcarski ser, droga na Lwówek -brak słów. Panowie za coś pobieracie pensje. Udowodnijcie wyborcom, że oddając na Was głos nie popełnili błędu. Kolejna weryfikacja już blisko. Elektorat pamięta tylko złe działania oraz ich brak. Dobre jest oczywiste.

 • Anonim (qf7d2), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pytania do Starosty przyjmuje konkurent.

 • Anonim (qfKuq), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  ... a bardziej precyzyjnie konkurencyjny portal.

 • Anonim (evggA0), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tylko niech zedrą ten odcinek drogi i wyleją go na nowo, a nie kolejnych milion łat i jak się jedzie, to czuć na zawieszeniu kuźwa każdy uskok. Najpierw jeden pas, później drugi. Asfalt po zimie topnieje mocno. Pozdrawiam kierowców!

 • Anonim (vrxkZ), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Podobno asfalt położony na kostkę brukową ( a tak jest na większości ulic w mieście) po mroźnej zimie zawsze będzie się sypał, bo woda zbiera się w szczelinach i nieszczelnościach podłoża i po zamarznięciu rozrywa asfaltową nawierzchnię.

 • Anonim (AN0owS), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Firmę która remontuje drogę w lesie w kierunku Lwówka to powinno się ustawić pręgierz na środku drogi w obojętnie w której dziurze przez nich wyciętej i wychłostać publicznie żeby kierowcy wiedzieli kto im takie piekło zgotował a pan kierownik tych robót to powinien przez miesiąc być przekuty kajdankami do jakiegoś drzewa przy tej drodze niech ludzie wiedzą kto tak pięknie niszczy im auta moi drodzy jak można wycharatać tyle dziur i zostawić was powinno się podać do sądu o narażenie życia ludzkiego przecież nie trzeba miec żadnej szkoły by wyliczyć ile potrzeba materiału na dany dzień i ile dziur wyciąć by wszystkie wycięte od razu zalać niech pan kierownik tych robót poda jaką szkołę ukończył to ja tam swoich dzieci nie poślę a do właściciela drogi to proszę by się ktoś tym zainteresował jak postępują prace na ich terenie.

 • Dokładnie! Takich dziur nawyrzynali że poza uszkodzeniem zawieszenia grozi "skierowanie" do rowu... Do tego sypią ten nowy "nibyasfalt" prosto w kałuże... To ma być remont? Zamiast dziur są teraz góry... Kto za to zapłaci? Pan Kierowca!

  Kolejni "Asowie" ul. Kraszewskiego. Prezio remont rozpoczął późną jesienią a miał w czerwcu, rozumiem, była ważniejsza bazylika wtedy... Teraz "drogi" wystają przeróżne cudeńka, rury, kable, studzienki, zero oznakowania że remont, błoto po kolana, moje dzieci po powrocie ze szkoły wyglądają jakby tarzały się w błocie, miejsc gdzie siedzą w aucie nie nadążam sprzątać... Burmistrz w swoim gajerku i lakierkach powinien codziennie tamtędy przechodzić do racy - OBOWIĄZKOWO! Nie wspomnę że w głębokie wykopy sypali zamarzniętą ziemię, nikt nie zliczy który wykonawca tam już pracuje a remont, którego końca nie widać (a miał skończyć się w listopadzie) wykonany na 3 góra 4 lata. Nikt nie odwalałby na pewno takiej chały za swoje prywatne pieniądze na prywatnej posesji... Gratulacje, przede wszystkim mieszkańcy...

  Oprócz tablic "PREZYDENT PRZEPRASZA" żadnego oznakowania że remont, w niedziele auta z kościoła zapuszczają się w to bagno a potem hurtowo cofają gdyż brak przejazdu, normalnie komedia... Gdzie jest SM, gdzie Policja? SM przyjechała, panowie nawet z auta nie wysiedli, porozglądali się i pojechali... Znaczy wycofali...

 • Anonim (hjL7p), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jest dokładnie tak jak napisałeś syf kiła i mogiła! Romek dawaj tu w swoich świecących laciach!

 • Starostwo ma to gdzieś i jak by wądza była inna to może by było coś :).

 • Anonim (ANulJH), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ja pier... ole co się wyrabia na tej trasie do Lwówka sobota piękna pogoda firmy nie ma poniedziałek piękna pogoda firmy nie ma przepraszam może ja się nie znam może musi padać deszcz by można było zalać te cholerne dziurska które firma wycieła może w czasie deszczu lepiej łapie ten niby asfalt co go leją do dziur a może pracownicy firmy oblewali w sobotę ten nie skończony prawy odcinek drogi i jeszcze nie wytrzeżwieli chyba tak ktoś z oficjeli przecioł wstęgę i teraz się po prostu płynie tym odcinkiem drogi a może to są takie spowalniacze ruchu na zamówienie to jest po prostu zabawa w ciuciubabkę z kierowcami a może piosenka pojawiasz się narobiłeś szkód i znikasz proszę portal o założenie nowego rankingu PARTACZ ROKU na pewno ta firma go wygra pozdrawiam wszystkich kierowców którzy jeżdżą tą trasą i życzę wytrwałości i opanowania nerwów jak się panowie drogowcy pojawią by nikt z was im biednym krzywdy nie zrobił.

 • Anonim (AtPxqH), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ulicę Ogrodową dziś łatali miałem zrobić zdjęcie jak "asfalt" leją w kałużę wody piekny widok i przyszłościowe myślenie by znowu była praca na tym odcinku a nie na bezrobocie.

 • Anonim (euuctL), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  TVN zaproszony na droge do Lwówka.

 • 1
 • 2