Która najlepsza przychodnia rodzinna?

 • Anonim (AE7g49), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Prosba do Bolesławian, poradzcie, który lekarz rodzinny w Bolesławcu jest dobry, zaangażowany w leczeniu pacjenta, obecnie dochodze do wniosku, ze ten mój to dla niego liczy się kasa z NFZ za pacjenta, a nie pomoc dla niego.

 • Anonim (ANuBgW), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Napewno mogę odradzić ci przychodnie na 1 maja, totalna porażka chodziłam z dzieckiem do pediatry ale ani jedna ani druga do niczego i w dodatku zero podejścia do dziecka, nigdy nie zagada, tylko mówi jak się boi to niech się wypłacze, przeniosłam się z tamtąd jak zresztą wiele mam ze swoimi dziećmi.

 • Anonim (AtPyCC), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Od lat należę do przychodni "Lekarz Domowy" i jestem zadowolona obecnie przychodnia znajduje się na ulicy Zgorzeleckiej, pracuje tam wielu lekarzy i nie ma problemu z rejestracją na bieżąco. Nigdy też nie miałam kłopotu z otrzymaniem skierowania na badania. Polecam :).

 • Anonim (AE7g49), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dziękuje z informację, ale... pytanie czy ci lekarze oprócz dyplomu maja równiez jakieś doswadczenie ( pozytywnego leczenia ). Co sadza pacjenci o ich umiejetnosciach. Mam ponad 60 lat i nazbierało sie troche chorób zwiazanych w tym wiekiem. Oczekuje zrozumienia i pomocy od lekarza, a nie sterty recept, na leki, które mi nie pomogą, a uszczupla portfel. Nie jestem hipochondryczką, a do lekarza idę jak już naprawdę muszę, ale jak ide to oczekuje konkretnej i skutecznej pomocy.

 • Anonim (euuJfc), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Przychodnia Lekarz Domowy w Bolesławcu jest najlepsza, pielęgniarki miłe należę tam od 1992 roku i nie mam problemu z zarejestrowaniem.

 • Anonim (AtPyCC), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Osobiście pozytywnie oceniam pracę lekarzy, do których chodziłam. Nie tylko wiedza ale i kultura w stosunku do pacjenta, zainteresowanie
  Się problemem z którym przyszedł, rozmowa. Wielu znajomych, którzy należą do tej przychodni podziela moje zdanie. Poza tym jest tam naprawdę duży wybór lekarzy także można naprawdę" trafić do swojego". Póki Pani nie spróbuje to się nie przekona. Pozdrawiam.

 • Anonim (AtPx8K), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ja polecam przychodnie na Staszyca super a pani Chmielewska ma super podejście nie tylko bada ale porozmawia polecam.

 • Anonim (vZtne), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Też jestem zadowolony z przychodni przy ul. Staszica. Jeśli na badania to do dr. Honoraty Chmielewskiej-fachowość, doświadczenie i do tego miła z niej kobieta a jeśli po recepty albo skierowanie to do dr. Nassera El Hasaniego bo nigdy nie ma do niego kolejek więc idę w ciemno bez rejestracji.

 • Anonim (ejpk4c), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ja dwójkę dzieci przeniosłam na starzyńskiego i jestem zadowolona. Bardzo miłe pielęgniarki i lekarze bez zarzutu.

 • Anonim (ANug0u), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Przychodnia przy ul. Staszica. Bardzo fajni lekarze i pielęgniarki. Jest pani pielęgniarka\czarne włosy, taka bezpośrednia, sympatyczna, pozostałe też są fajne. Lubię jak ta pani obsługuje przy okienku, aha, jeszcze bardzo dobrze pobiera krew.

 • Anonim (ANG8an), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zawsze się trzeba rejestrować.

 • Anonim (AtPyYH), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kiedyś większość osób z małymi dziećmi przepisywała się do przychodni koło PZU bo tam przyjmuje pediatra Narecki a teraz okazuje się że ciężko się do niego dostać bo wiecznie do niego kolejki.

 • Anonim (AtPGaN), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ale można na miejscu, bez konieczności rezerwacji telefonicznej.

 • Anonim (ANiOIp), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Przychodnia na Staszica nie jest najgorsza, ale irytuje mnie to, że nie można się zapisać na konkretną godzinę i mimo rejestracji trzeba sterczeć godzinami w poczekalni. Kiedyś zadzwoniłam do przychodni z bólem brzucha na początku tygodnia i dowiedziałam sie, że USG wykonuje tylko Pani doktor, ale do niej to kilkudniowym wyprzedzeniem należy się zapisać. Tylko w jaki sposób pacjent ma przewidzieć, że za kilka dni rozboli go brzuch? W tej sytuacji skorzystałam z pomocy innego lekarza w prywatnym gabinecie.
  Na Staszica chodzimy wyłącznie do pediatry, gdyż tu akurat kolejek dużych nie ma. Dziecko nie jest szczególnie chorowite, a dr P. W zupełności nam odpowiada.