Ołobok 61

 • Anonim (ANx1ky), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Chciałbym opowiedzieć jakom trudną i poważną sprawą jest do błagać się naszych władz o interwencje w sprawie moich sąsiadów którzy na gminnie zakłócają porządek nocy i dnia którzy podpalili mi garaż których psy a jest ich co najmniej 5 zaatakowały moją córkę którzy sa nagminnie odwiedzani przez policje Mieszkamy z żoną w miejscowości Ołobok gmina Osiecznica pod nr 61 Po mimo próśb miejscowe władze rozkładają ręce ponieważ nie mogą nic zrobić Wiec zadaje pytanie gdzie są moje prawa i prawa mojej rodziny i czy dalej musimy cierpieć bo policja jest bezradna a wszystkie sprawy i zawiadomienia do prokuratora są odrzucane i traktowane przedmiotowo A co najmniej lekceważąco Pisze wiec po to aby nasze władze pomogły nam w rozwiązaniu tego problemu i popatrzyło na to z punktu widzenia rodziny pokrzywdzonej i nie traktowali nas rutynowo i olewatorsko.

 • Bo my Polacy jesteśmy mądrzy po szkodzie lub nie daj boże tragedii!

 • Anonim (ANGDVl), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jedynie afera w telewizji może Ci pomóc. Tutaj zapomnij.

 • Anonim (v3N8g), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Witam!
  Mam podobną sytuację w ruszowie(powiat zgorzelecki)policja przyjeżdza, przyjmuje zawiadomienie, a pózniej umarza. A sąsiad rujnuje podwórko, rozbiera płoty, niszczy zabawki dzieci. Policja i prokurator nic nie robią. Masakra!

 • Anonim (An3cOi), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bo w pl trzeba zebrać ekipę i po cichu spuścić porządny łomot, żeby zapamiętali na długie lata. To oni muszą się bać, a nie porządni ludzie. Powodzenie życzę.

 • Anonim (ANGwVk), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  W naszej kochanej Polsce tak jest, jak dojdzie do tragedii, to wtedy wszyscy się wielce angażują, mam na myśli tych, którzy wcześniej powinni odpowiednio reagować i ze skutkiem. Gdyby się, tą sprawą zajął dziennikarz i nagłośnił to w mediach, to by na pewno były pozytywne efekty. A tak to człowieka uczciwego olewają, musi problemy ogólnospołeczne rozwiązywać sam. Tak się zastanawiam, czy nie lepiej w naszym kraju łamać norm postępowania... choć jestem temu przeciwny.