Znakomity koncert: PIVO plays G. Wolf

Dyskusja dla wiadomości: Znakomity koncert: PIVO plays G. Wolf.


 • Anonim (AN0tb3), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Drożyzna, ciekawe, ilu młodych ludzi na taki bilet będzie stać. Proszę o zdjęcia z koncertu lub informację, ile młodych Osób było. Przy częstej minimalnej wypłacie ok. 950 zł to 30 to dużo. Ale impra się odbędzie i powiat będzie się chwalił, jak to wykorzystuje Teatr do imprez. Ciekawe, jaka frekwencja jest na imprezach w Teatrze, czy i ile dopłaca podatnik do coraz to "wysublimowanej kóltury" Pana D. K. A tak miało być pięknie, huczne otwarcie a dzisiaj elity na widowni.

 • Anonim (AN0b1o), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jeszcze sie nie odbył a już "znakomity koncert" dajcie spokój z tym bałwochwalstwem, Garwoliński i zespól "PIVO" jest nudny jak bułka z pasztetem. 30 zł za bilet w tym mieście to faktycznie dużo jak za artystę takiego formatu. Życze powodzenia.

 • Anonim (AtPGPT), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie znam aż tak nudnego miasta pod względem tego typu muzyki. Żadnego miejsca klubu gdzie można się wyszaleć na polskich kapelach rockowych. Czasem jakieś "coś" w teatrze... WTF?

 • Anonim (AtPyAt), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Przydałby się lokal gdzie np co piątek kapelki by grały jakąś muzę i piwko do tego, fajnie by było ( blues, rock, metal ) itp.

 • Anonim (AE7Fol), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie
 • Anonim (qWeqM), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Skoro koncert jeszcze się nie odbył, to skąd wiesz fankobluesa, że Garwoliński i PIVO są nudni jak bułka z pasztetem? Przyjdź, posłuchaj i dopiero wtedy wyraź swoją opinię. " Artystę takiego formatu "? tzn. jakiego? Bo nie bardzo rozumiem. Garwoliński to świetny gitarzysta. Małgorzata Ostrowska, Kasia Kowalska, Blenders, Olaf Deriglasoff, to tylko część artystów z którymi pracował. Wystarczy?

 • Anonim (ANurAw), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tak Słuchaczu, przydałby się klub muzyczny, tylko, że w klubach wstęp na koncerty jest płatny, ale nie w naszym mieście. Ile klubów powstało i zaraz się zamknęło? Najlepiej wszystko za darmochę, a kto zapłaci wykonawcom?
  Szanuję artystów, którzy się cenią. PIVO jest świetną kapelą, a bilet na ich koncert jest niewiele droższy od biletu do kina.

 • Anonim (AN0Uox), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie
 • Anonim (qn6wh), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zapraszam na koncert: ).

 • Anonim, 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Podczas moich studiów we Wrocławiu byłam na wielu koncertach (moze trochę szumnie nazwane, ale to była muzyka na żywo - przeważnie rockowa) w różnych klubach i nie płaciłam... i uprzedzam pytania, nie było warunku posiadania legitymacji studenckiej, wchodził kto chciał.
  Można? - można!

 • Anonim (ANurAw), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Komuna już się skończyła, koleżanko Alchemik.

 • Anonim (hj2lm), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Byłam na koncercie PROLETARYATu w teatrze-koncert sam w sobie świetny, ale miejsce... porażka... Na siedząco to mozna słuchać Wójcickiego albo Eleni, a nie grupy rockowej... A CONCORDIA niszczeje... idealne miejsce na ostre koncerty i w dodatku organizatorzy nie musieli by się obawiać, że pogujaca młodzież przypadkiem zniszczy cenne fotele czy podłogi.

 • Anonim (ekhLXd), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dziękuję wszystkim, którzy przybyli na koncert! Była MOC! :) Do zobaczenia już niedługo ;).