• Anonim (ANGMfV), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  W dniu 28 lipca 2013 w godz. 10: 00 - 19: 00 prognozowane są wysokie temperatury przekraczające 35 st. C. Lokalnie, temperatura maksymalna może sięgnąć 36-37 st. C. Najwyższe temperatury notowane będą na zachodzie kraju. Upał będzie się utrzymywał w kolejnych dniach. Możliwe skutki: Nasilenie problemów zdrowotnych u osób z chorobami krążenia, zwiększone ryzyko poparzeń słonecznych, odwodnienia organizmu i udarów, zwiększone ryzyko wypadków komunikacyjnych, uszkodzenia dróg i urządzeń technicznych na skutek oddziaływania wysokiej temperatury.

 • Anonim (ANGzpV), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Co to jest marne 35 czekam az w cieniu bedzie 50 stopni, polacy panikuja jakby to jakas anomalia byla hehe smiecham z tego.

 • Anonim (AE7sNB), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  To nie jest śmieszne, wystarczy popatrzeć na przyrodę wokół siebie, rozejrzyj się, czy widok umierających, palonych żywym ogniem np kwiatów nastraja do śmiechu? Czy ta ginąca roślinność, jeszcze kilka dni temu tryskająca jędrną zielenią, a teraz zwiędła, usychająca, pożółkła jest zabawna? Oczywiście, ze to jest anomalia, to jest Polska a nie Afryka, i nie znosimy dobrze tak wysokich temperatur, które utrudniają zycie a nawet stanowią zagrozenie dla życia ludzi, zwierząt i roślin. Doprawdy, bardzo śmieszne.

 • Anonim (ALg8pj), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Z czasem ludzie i rośliny sie przyzwyczają do takiej pogody i to będzie normalka nie ma co panikować.

 • Anonim (ANGzpV), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Spokojnie, spadnie deszcz i szybko znow beda zielone.
  Z ta anomalia przesadzasz, przeciez u nas miesiac nie ma 40 stopni, zdarzaja sie 2 gora 3 dni, a to temat nr jeden we wszystkich wiadomosciach, nakrecanie sensacji a w naszym klimacie beda sie takie dni zdarzac czesciej, efekt ocieplania klimatu.

 • Anonim (AE7w8o), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Anonimie przecież to Ty "zapodałeś" temat i robisz sensację. Smiechasz to smiechaj, kogo Ty obchodzisz? Siedź na d... e i nie podniecaj się.

 • Anonim, 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  On się tak podniecił po wypaleniu pecika.