Co nas czeka z PO

 • Anonim (AE7wQq), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Premier co roku wygłasza nowe expose. Jesienią ma być kolejne. Co roku wymienia wielu ministrów. Co roku nowelizujemy budżet. Premier pada ofiarą własnego PR. Już nikt mu nie wierzy. Właśnie na naszych oczach upadł cały mit polityki Tuska i Rostowskiego. Widać gołym okiem, że ta ekipa totalnie się pomyliła" -.

 • Anonim (AE7w2c), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  No ale co z tego? Dwie kadencje to już i tak dużo, może trzeba świeższego spojrzenia. Z sondaży wynika, że po władzę idzie inna ekipa. Czy lepsza to się okaże.

 • Anonim (ANG2fN), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dużo gorsze jest to co nas czeka po PO!

 • Anonim (ANUZfd), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie sądzę... Niektórzy twierdzą że jesteśmy na dnie, ja uważam że to nie prawda, właśnie kończymy przekopywać się przez muł bagna które stworzyło nam PO (na które to PO, wstyd się przyznać, sam zagłosowałem dwa razy - pierwszy i ostatni), poniżej tego mułu jest już tylko skała ale nie wątpię że PO ma skuteczne metody aby brnąć jeszcze głębiej w czym ta skała im nie przeszkodzi, dlatego im szybciej koryto rządowe zamienimy im na więzienne - tym lepiej. Jeśli jednak tego nie zrobimy, pod warstwą skały jest już tylko magma i każdy wie co się stanie z Polską jak PO dotrze do owej magmy... A robią co mogą żeby dotrzeć jak najszybciej...

 • Anonim (ANugbJ), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ten rząd jako pierwszy broniąc Wandy Nowickiej dał oficjalne przyzwolenie dla administracji na wszystkich możliwych szczeblach i we wszystkich służbach do czerpania z publicznej kasy bezkarnie i do woli. To jego zasługa. Wszyscy biorący będą bronić go pazurami.
  Nazwali to NAGRODAMI.
  Ludzie zaczynają na nich pluć a oni wmawiają sobie że to deszcz.

 • Anonim (AE7gB4), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czy sądzi Pan, ze Ruch Palikota moze swoimi nie poważnymi hepeningami, wypowiedziami cokolwiek zmienic? Macie poparcie troche większe od niejakiego osobnika Korwina, który ma pomysły jak uzdrowić polskie społeczenstwo, jego poglady nie maja jednak poparcia wśród wyborców. Od Palikota równiez odchodzą posłowie, nie ma praktycznie na kogo głosować, bo w rzadzie, w sejmie i senacie te same mordy u złoba. Zmieniaja się tylko nazwy!

 • Anonim (AtPx2M), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ależ p. M. To nawet prawda! Tyle, ze w Bolesławcu rządzą raczej dawni Pisowcy... niech Pan w końcu się zadeklaruje bo wygląda tak, że krytykuje Pan wszystko a alternatywy nie przedstawia... Niestety oprócz 3 partii (PIS, PO. SLD) nie ma alternatywy bo PSL nie osiągnie nawet progu wyborczego (zresztą praktycznie ich na Dolnym Śląsku zawieszono )a struktury Ruchu Palikota się rozsypały... Jaką alternatywę Pan widzi?

 • Anonim (ANUZfd), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kongres Nowej Prawicy i błagam nie piszcie mi że JK-M to debil bo uznam ze TVN Was napromieniował...

 • Anonim (AtPx2M), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  I dla P. M bo może nie wie co się dzieje w RP...
  http://fakty.lca.pl/legnica,news,41622,KlotnieuPalikotaZjazduwLegnicynie_bedzie.html.
  2013-07-19, 13:25http://www.nj24.pl/article/kunecki-wyrzucony-z-ruchu-palikota.
  2013-07-19, 13:42http://fakty.lca.pl/legnica,news,41622,KlotnieuPalikotaZjazduwLegnicynie_bedzie.html.

 • Kongres Nowej Prawicy to jedyna słuszna alternatywa, ale niekoniecznie z JKMem na czele...

 • Anonim (AsdU1q), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Na co komu PSL? Ta etatystyczna partia pasożytnicza powinna zostać zdelegalizowana juz dawno temu.

 • Anonim (ANx1N8), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Platforma rzeczywiście obrywa teraz ze wszystkich za swoje i nie swoje winy. Ale z tego, jak tu niektórzy piszą, "dna", można jednak w końcu się odbić i wypłynąć na powierzchnię natomiast jeśli ponownie wpadniemy w otchłań ciemnogrodu i moherowe bagno to nie wyciągną nas z tego żadne siły i za 100 lat!

 • Anonim (ALgFB6), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ty jesteś typowym wyborcą platformy. Żyje na zasadzie jest chuyowo bo ma być chuyowo ale jak pis dojdzie do władzy to dopiero będzie chuynia, więc lepsza chuynia w garści niż patatajnia na dachu.

 • Anonim (AamRhC), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Sluchaj PO-wu obiecanek jest dosc, Teraz trzeba sie wziac do pracy.

 • Anonim (ANuysS), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pytanie za sto pkt, naprawde myslice ze zmiana wladzy poprawi kondycje tego kraju?

  Eh naiwniacy.

 • 1
 • 2